Skocz do zawartości

Konkurs fotograficzny


Kicha

Konkurs fotograficzny  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy wziąłbyś udział w takim konkursie ?

    • Tak
      14
    • Może
      4
    • Nie
      5


Rekomendowane odpowiedzi

Mamy zapewne na forum paru fotografów amatorów.

Zastanawiam się, czy jest ich aż tylu, żeby udało się zorganizować jakiś konkurs? :)

 

Zasady konkursu bardzo proste - podajemy tematykę zdjęcia, nadsyłamy je do organizatora i tyle.

Po zakończeniu zgłoszeń organizator tworzy temat ze zdjęciami nie podpisując, które jest czyje. Wystawiona zostanie ankieta publiczna, potem podliczenie głosów i rozstrzygnięcie.

 

Zachęcam do dyskusji !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nie ograniczymy się do jednej tematyki, ponieważ konkursów będzie pewnie kilka. W końcu na pewno chętni mają w swoich zapasach kilka fajnych zdjęć, którymi chcieliby się pochwalić ^_^.

 

Co do Twojej propozycji Deus ... ja osobiście jestem sceptycznie nastawiony. Nie mam chyba żadnego zdjęcia, które mogłoby się nadawać.

Co inni o tym myślą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Liczymy na dojrzałe podejście, to wszystko.

Kicha nie oszukujmy się.

Na tym forum jest pełno dzieciaków którzy w nosie mają opinie itd. więc im to zwisa czy ich złapiecie czy nie.

Pewien człowiek wyznaje motto : ,,Everybody Lies" - i tego się trzymajmy.

Jak chcesz wierzyć ludziom na słowo to lepiej nie rób konkursu bo nie będzie sensu.

Tak samo z głosowaniem na prace bo pewnie takie będzie.

Radziłbym nie robić głosowań wśród graczy... dlaczego?

Wiecie jak wyglądają głosowania na Ogame ? Namawia się jak największą liczbę znajomych na zagłosowanie. Nie ważne czy praca jest najładniejsza, ważne że ma się znajomych.

Nie popełnijcie tego błędu. Niech na prace głosuje team.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWNF, szkoda, że napisałeś taki post. Właśnie miałem wyjść na dwór, ale nie mogę tego nie skomentować.

 

Traktuj ludzi poważnie, idea konkursu nie jest zła. Mówisz, że jest pełno dzieciaków, podaj mi przynajmniej 5 którzy mają zachowanie poniżej przyzwoitości. Masz przykład Oscarów i Malin jak to się odbywa, wszystko dobrze wychodzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWNF, szkoda, że napisałeś taki post. Właśnie miałem wyjść na dwór, ale nie mogę tego nie skomentować.

 

Traktuj ludzi poważnie, idea konkursu nie jest zła. Mówisz, że jest pełno dzieciaków, podaj mi przynajmniej 5 którzy mają zachowanie poniżej przyzwoitości. Masz przykład Oscarów i Malin jak to się odbywa, wszystko dobrze wychodzi.

 

Ty akurat postępujesz jak iwnf napisał, mam dowód ale ze względów anonimowości zdradzić nie mogę. Ważne, że wiem jaka prawda w twoich postach.

 

 

Spam panów skuzi, iwnf, kamikadze usunięty + warn dla każdego, idźcie swoje smutki i żale wypisywać gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.