Skocz do zawartości

Happy hour


biohazard

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapewne każdy wie tworzy się duża przepaść w topkach. Miedzy tymi graczami którzy grają od początku a tymi którzy dołączyli się w czasie trwania gry.

 

Ostatnio zobaczyłem że DEMONTOWNIA ma 50 %, a kiedyś miała 70% .

Widzę więc że powstało spore utrudnienie dla graczy którzy zaczeli grę późniejszym terminem.

 

Gracze z topek mają za sobą zadanie z 180kkk obrony,

zrobili 180 kkk demontowali za 70 % wróciło im się 126 kkk

 

Gracze którzy są przed tym zadaniem

zrobią 180 kkk demontują za 50 % wróci im 90 kkk, czyli gracze którzy zaczeli później grę są w plecy o 36 kkk a to jest jednak sporo pkt.

 

Dlatego aby gracze przed tym zadaniem nie byli tak pokrzywdzeni jak są teraz, proponuję wprowadzenie tak zwanego "HAPPY HOUR"

 

Polega to na tym, że w ciągu doby przez jedną LOSOWĄ godzinę, DEMONTOWNIA będzie za np 80% czyli tzw HAPPY HOUR.

 

Czekam na werdykt mam nadzieję że pozytywny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że na wszystkich, bo trochę nie sprawiedliwe by było, gdyby dodane były tylko na jednym uni.

Co do pomysłu z happy hour, to nie podoba mi się, za łatwo by było, bo przecież gdyby była ta szczęśliwa godzinka, to i tak wszyscy by o tym wiedzieli kiedy, informacje łatwo jest przekazać > : Chyba, że dla każdego gracza byłaby indywidualnie, to zmieniałoby postać rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie przez te 50% demontowni zrezygnowałem z zadania z bankiem może kiedyś je zrobię ale bd ciężko.

 

Co do tej szczęśliwej godziny to pomysł fajny ale może nie raz dziennie ale 1h w ciągu 2-3 dni , wtedy to bd szczęśliwa godzina jak na nią trafimy , wypadało by też żeby ta szczęśliwa godzina była o rozsądnej porze np.

od 8 do 23 bd można na nią trafić , bo w nocy server nie tętni zbytnio życiem zdarzyło mi się nawet że byłem sam całe podwórko moje 8) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.