Skocz do zawartości

zniszczenie podcas urlopu


tco

Rekomendowane odpowiedzi

Gość I_Will_Never_Forget

Deus podepnę się pod temat, ponieważ na 100% miałęm włączony urlop, i chyba podczas przenosin na nowy serwer został on zdjęty.

Choć nie wiem czy to na pewno przez przenosiny, bo nie logowałem się kilka ostatnich dni.

Wczoraj prowizorycznie wszedłem zobaczyć co w grze, patrze 300 wiadomości. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się, że nie mam urlopu.

Deczko floty poszło w piach, ale nie grałem dla top więc odpuszcze sobie walkę o zwrot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było pełno pretencji do urlopów, że same się ściągały (?), można było na nich atakować, atakowani byli urlopowicze.

Po kilkunastu takich skargach urlopy zostały całkowicie przepisane i nadto zabezpieczone.

 

Z technicznego punktu widzenia nie ma możliwości aby w rekordzie zawierającym naście danych tylko jedna się zmieniła. Żadna się zmienić nie może, jeżeli coś by się popsuło, to w ogóle by rekordu nie było, tym samym nie było by w ogóle konta. W tym rekordzi są również dodatki, badania i inne dane, nie ma mowy o pomyłce.

 

Po przeniesieniu bazy danych została ona porównana z tą, co była (nadal jest) na starym serwerze i były one identyczne co do jednego wpisu.

 

 

Często mylimy komunikaty o niemożliwości załączenia urlopu z jego załączeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.