Skocz do zawartości

spam od amina


malt

Rekomendowane odpowiedzi

witam co zrobic ze spamem od daremnego admina

bo jak mu odpisuje ze niechce i tak wysyla

rozumiem ze czasem trzeba cos napisac ale nie kilka dziennie

jak zaczalem odpisywac spam to bana za spam dostalem co to on przestal uzywac czegos i mu zanika czy jak, albo mu nie daje:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że chodzi o wiadomości Deusa o zmianie serwera, promocjach itp. Te wiadomości są wysyłane automatycznie do wszystkich graczy i chcesz czy nie chcesz - będziesz je dostawał. Obowiązkiem Deusa jest informować o takich rzeczach i tego spamem nazwać nie można.

 

Zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Princess, nie zamykaj tematów 10 minut po ich założeniu, chyba że jest to totalny Spam lub Temat bez sensu - daj się wypowiedzieć ''osobie wywołanej do tablicy''

 

 

Temat Otwieram

 

//Dobrze NG. Nie będę podważać Twoich decyzji bo jesteś wyżej aczkolwiek uważam, że wszystko na ten temat napisałam. Zostawiam temat do zamknięcia Deusowi.

Pincess

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem i czytając wypowiedź princess wydawało mi się, jakbym czytał swoje słowa, wiadomości od administracji nie są spamem, zalecam poduczenie się w zakresie pojęcia spam. A po każdej mojej wiadomości dostawałem od ciebie wiadomość "nie spamuj", "nie obchodzi mnie to", "przestać spamować bo przestane czytać"

 

I w końcu po xx wiadomościach napisałeś:

 

"spam

spam

spam

spam"

 

Za co dostałeś 3 dni blokady, nie masz ochoty czytać czerwonych wiadomości ? Usuń je, zajmie to parę sekund.

 

princess fakt, nie zamykajmy tematów skoro nie ma w nich spamu, czasem odświeżenie starego tematu jest zasadne.

 

 

Poza tym, temat jest obraźliwy dla ("daremnego admina") i powinien moje drogie operatorki w śmietniku wylądować za słowa:

 

"co to on przestal uzywac czegos i mu zanika czy jak, albo mu nie daje:/"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.