Skocz do zawartości

Blokady Graczy ;)


Fafik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym się podzielić z wami pomysłem apropo gry a dokładniej blokowaniu graczy....

 

 

Blokowaniu graczy mam na myśli takie blokowanie (ignorowanie) jak na słynnym komunikatorze gadu gadu np: zezłomuje się kogoś i zaraz otrzymuje się lawine wiadomości z wyzwiskami obrazą przekleństwami itp itd zresztą jak ja ostatnio po zezłomowaniu pewnego kolegi na universum2.....

 

Nie raz nie trzeba nawet złoma komuś sprezentować tylko wystarczy przeskanować kogoś i robi się prawie to samo też spotkałem sie kilka razy z takimi sytuacjami że za głupi skan zostawałem obrażany przez innych graczy...

 

 

Nawet ostatnio przy zdjęciu moona na uni2 zaczeły sie wyzwiska od lam i przechwalania sie przez poszkodowanego ile to on nie ma surowców w banku i ile to aureor może nie postawić a jak siep otem okazuje tyle ich ma ze ląduje w reckach albo ucieka....

 

 

Dlatego właśnie wpadłem na pomysł aby w grze można było ignorować gracza który jest nie miły nie kulturalny namolny i uciążliwy w celu uniknięcia takich sytuacji i nie miłych wiadomości a także myślę że SGO wtedy dawało by mniej banów za wulgaryzmy i brak kultury ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem jak najbardziej za!, mysle ze to bardzo dobry pomysl sam zostalem juz pare razy obrazony przez "graczy o slabych nerwach" nie wiem co taki osoby wogole tu szukaja ja gram w ta gre zeby sie bawic niszczyc i polepszac stan konta:P dlatego ten pomysl jest jak najbardzie zajeb.... (heh znaczysie dobry)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.