Skocz do zawartości

Kradzierz konta


Turi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Deusx

 

Wczoraj otrzymałem konto wieslaw1 po złomie.Wiedziałem że dostanie bana za wulgaryzmy i tak się stało wczoraj po 22.Kiedy dzisiaj chcę się zalogować to wyskakuje mi błędne hasło a nie zmieniałem danych.Możecie mi podać je i powiedzieć jak to się stało ?

 

Nick wieslaw1

 

mail na koncie był sergey9911@.wp

 

to jest IP byłego właściciela 80.48.42.165

 

a to moje IP: 83.23.45.15

 

 

możesz podać hasło do konta na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turi ja ci powiem wiem jak to sie stalo po prostu ktos wlamuje sie do bazy danych szuka danego gracza i ma wszystko czego che niby ta strona jest zarejestrowana http://home.pl/ ktora przeciez najlepsza w polsce i ma takie zabezpieczenia ze szok to tyle a btw jak jeszcze gralem to 4 razy mi zwineli konto ale bez komentarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak Wiesiek :D Nikt kto ma jakąkolwiek wiedzę na ten temat nie włamywałby się do tej gry. :rotfl:

 

Powiem Wam jak to mogło wyglądać.

 

A) Macie jakiś program szpieg na kompie, który wysyła dane do osoby trzeciej.

 

B) Wiesiek dał na przypomnij hasło, nie wiedząc, że hasło na koncie się zresetuje i będzie działać tylko te wysłane mu na maila.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuzi a chcesz sie przekonac moge sie wkrasc na twoje konto bez problemu i zmienie ci wszystko troche sie siedzialo w hakerstwie to sie wie

tylko ze kradziez konta na poczcie jest karalne i skoro nawet haslo sie resetuje to po tym jesli ja sie zaloguje od razu a z tego co ja pamietam to ja sie logowalem po kilku godzinach i skuzi sorry ale jesli sie nie znasz to sie nie odzywaj bo jak zrobiles buga ? tylko nie mow ze programem bo nie uwierze tylko admin moze dodawac statki i surowce prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek, nie wstyd Ci takie farmazony pisać ?

 

Akurat po twej wcześniejszej wiadomości mam 100% pewność, że wcale się na tym nie znasz. Włamanie na serwer to nie jest drobnostka, trzeba mieć i dobry sprzęt i programy. Których Ty mieć nie będziesz bo ludzie piszący je ich nie udostępniają.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skuzi a chcesz sie przekonac moge sie wkrasc na twoje konto bez problemu i zmienie ci wszystko troche sie siedzialo w hakerstwie to sie wie

tylko ze kradziez konta na poczcie jest karalne i skoro nawet haslo sie resetuje to po tym jesli ja sie zaloguje od razu a z tego co ja pamietam to ja sie logowalem po kilku godzinach i skuzi sorry ale jesli sie nie znasz to sie nie odzywaj bo jak zrobiles buga ? tylko nie mow ze programem bo nie uwierze tylko admin moze dodawac statki i surowce prawda?

 

Ja się bardzo chce przekonać.

 

 

Jeżeli straciłeś hasło do konta to jest opcja przypomnij hasło. Jeżeli nie znamy hasła do maila lub nie wiemy jaki jest email to jest już wyłącznie nasz problem.

 

Dostałeś konto od gracza x

Pograłeś jeden dzień, gracz x dał przypomnij hasło, odzyskał sobie konto i "rżnie" głupa.

 

Masz keyloggera na kompie

 

Zapomniałeś hasła po prostu i nie potrafisz go odzyskać, bo konto nie jest twoje.

 

Pro haker włamał się do bazy, odszyfrował bez zbędnego czasu twoje hasło i sobie je zmienił.

 

Innej możliwości nie ma. Jeżeli nasze hasło zawiera chociaż jedną liczbę i 4 litery, to odszyfrowanie go może potrwać nawet miesiąc przy dobrym sprzęcie :oO: Jeżeli do tego dodamy duża literę lub znak specjalny możemy spokojnie raz w roku hasło zmieniać.

 

Turi, hasło podamy na żądanie, trwa to parę chwil (opcja przypomnij hasło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogam.online nie zajmuje się przekazywaniem kont, dlatego też nie pomagamy w takich sytuacjach. Chcesz zagrać na rozwiniętym koncie przejmij sobie nieaktywne przez odpowiednią opcję w rejestracji.

 

Maila nie można od razu zmienić, system musi zatwierdzić 7 dni więc turi miej pretensje do kolegi wiesiek, który kałmie w żywe oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.