Skocz do zawartości

SEO ogam.online


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czas najwyższy popracować nad pagerank i wyszukiwarkami.

 

Czy któryś z użytkowników ma pojęcie o SEO ? Ja jakieś tam pojęcie mam, lecz moja znajomość jest mała i wysyłki nie przynoszą efektów. SEO na pewno dało by nam lepszą pozycję i więcej graczy.

 

Popytałem trochę w różnych firmach, ceny wahają się od 100 do 300 zł na miesiąc, jest to dość sporo biorąc pod uwagę, że efekt będzie za najmniej 3 miesiące.

 

Czy któryś z użytkowników zna się na SEO i jest w stanie nam pomóc ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj deusx,

Wyższy PR nie gwarantuje Ci najlepszego miejsca w Google. Najważniejsza jest dobrze zrobiona semantyka strony (czyli opisanie strony keywordami odpowiednio + meta +alt + url). Zdobycie dobrego PR to tylko podlinkowanie na wyższych stronach (ale nie takich które są magazynami linków).

 

http://ogam.online/index.php

PageRank 2

Ranking Alexa 805127

Za-indeksowane strony Około 6,950 wyników

 

Widzę że jest trochę stron podpiętych ale słabej jakości:

http://siteexplorer.search.yahoo.com/search?bwm=i&bwmo=d&bwmf=s&p=ogam.online

 

Napisz dokładnie pod jakimi KeyWordami chciałbyś w google występować na dobrej pozycji - pomogę Ci przygotować dobry marketing.

 

Jestem freelancerem, i zajmuję się tym już od 4/5lat. Od Sierpnia jako oficjalna firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam zauważyłeś - trzymasz najlepszą pozycje na hasłach które występują w meta tagu

Nie potrzebujesz podniesienia PR strony, to pod którymi hasłami występuje w google strona myślę że zupełnie wystarcza. Samo hasło "ogame" jest nie do przebicia bez znacznych środków finansowych.

 

Tutaj https://adwords.google.com/o/Targeting/Explorer?__c=2534957963&__u=8492105123&__o=kt&ideaRequestType=KEYWORD_STATS#search.none

łatwo sprawdzisz pod jakimi hasłami jest największy ruch z sieci.

 

 

Wg. moich odczuć plan byłby taki:

- zrób ankietę wśród graczy, odnośnie tego skąd się dowiedzieli o ogam.online - dzięki temu poznasz główny kanał dystrybucji (strzelam że od znajomych)

- w zależności od tego jakie będą wyniki ankiety można zastosować dalsze kroki...

 

Fajnie byłoby ulepszyć grę pod kilkoma względami, warto zapytać się o nie samych graczy.

 

Widziałem że jest jakieś konto na facebooku, ale marne. Wykorzystaj je na mxa. Np robiąc np. codzienne questy - dzięki którym ktoś otrzyma dodatkowe profity. Samo ogame jest nudne jak flaki z olejem, czyniąc tą grę bardziej friendly będziesz miał więcej graczy niż ogame.pl - samo zrobienie konkursów jest super. Twoje dodatkowe plusy to stary design itp. Za niekorzyść można uznać speed, ale też można otworzyć inne uniwersa itp.

 

Kwestie otwarte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

 

Konto na nk ma ponad 1000 czy 2000 znajomych, wykorzysta się go.

 

Facebooka trudno jest "ogranąć", wielu próbowało stworzyć oficjalny kanał i nic z tego :oO:

Posiedzę troszkę nad tym w wolnym czasie, kupię na necie "znajomych", czyli potencjalnych graczy i porobi się konkursy, pomysł świetny.

 

Do tej pory konta służyły jedynie do reklamy nowych uniwersów.

 

 

 

Czarownik, możesz jeszcze dać parę wskazówek dotyczących tego seo ? Jakie strony poprawić i jak je poprawić.

Zapewne znasz dość tanie sposoby na podniesienie statystyk seo, pagerank (wiem, że nie jest super ważny, ale jednak jest ;)) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.