Skocz do zawartości

Nowości na dniach


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Zadania nie będą resetowane ze względu na odebrane już nagrody. Zostaną one zmodyfikowane, dodane / zmienione. Kto wcześniej wykonał jakieś zadanie, które zostanie zmienione w nowej wersji na łatwiejsze nie może domagać się roszczeń czy pretensji. Zawsze wszystko wychodzi w praktyce, każda wprowadzana nowa opcja jest beta, czyli gotowa do testów użytkowników, więc może się zdarzyć, że będzie ona modyfikowana. Tak czy owak na wykonanych obecnie zadaniach każdy będzie na sporym plusie, nikt na minus nie wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie opcji pominięcia wszystkich zadań, tylko nie których, obecnie nie wiadomo jakich.

Nie będzie można wybierać zadań, będzie je trzeba robić po kolei jak to aktualnie jest.

Będzie natomiast lista zadań, będziemy mogli tym samym robiąc jedno zadanie przygotowywać się do następnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw ten post (caps lock)

 

Jutro powstanie serwer testowy (na razie wewnętrzny, damy dostęp tylko paru osobą). Będzie na nim już ekspedycja nowa i parę innych obiecanych rzeczy. Listy zadań oficjalnych od neriela jeszcze nie dostałem. Lepiej się z tym bardzo nie spieszyć i nie robić w 2 godziny bo efekt będzie podobny do obecnego, obecnie mamy już jakąś teorię, testy więc neriel analizuje i przerabia / dodaje.

 

Nie pytajcie nas o datę bo sami nie wiemy kiedy zostaną one skończone. Jeżeli przykładowo jutro neriel da mi zadania i nie będzie problemów z nowym wprowadzonym skryptem na test serwerze, to będzie to 2 dni. Jak będą problemy ze skryptem czas ten może się wydłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a o co chodzi z ta nowa ekspedycja??

Bo nawet tego nie ulepszalem i nigdzie wzmianki nie czytalem(pewnie pominalem)

Nie no rozumiemy ze nie wiadomo jaka jest dokladna data ale przeciez nie chodzi o konkretna date bo wiadomo ze nie mozna byle by szybko.rozumiem czyli jak juz neriel wszystko napisze i bedzie wszystko ok to kwestia(w przyblizeniu 2 dnich).

I o jakie obiecane rzeczy chodzi bo nie zadazam za tymi wsyzstkimi postami??

Bardzo dobry pomysl jest z ta lista aby mozna bylo sie przygotowac do kolejnych zadan:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko jutro sporo czasu mogę poświęcić na dokończenie zadań. Zostało tylko dodać ew. kilka tak dla urozmaicenia.. właściwie na siłę, żeby więcej było i dołączyć konkretne opisy - coś więcej niż samo polecenie. Niektóre tego wymagają z tego względu, że pierwsze ~20 zadań służy jako szybki poradnik. Co prawda grać się przez to nikt nie nauczy ale przynajmniej nie będzie pytania jak zrobić moona czy co to są ekspedycje.

 

Ja bym był za poczekaniem aż zrobimy ekspedycje i wtedy można by też coś z nimi pokombinować. Pozyskiwanie z nich surowców może być kolejnym zadaniem, zwłaszcza jeśli przejdzie mój pomysł z trytem obniżającym okresowo spalanie o wybrany %.

Tutaj jednak znowu trzeba uwzględnić zmianę spalania którą zrobimy dopiero po testach i uzgodnieniu z graczami, do czego się wciskać nie będę - zaakceptuję nawet darmowe loty na 11 galaktyk. Dość się natłumaczyłem, że nie można mieć wszystkiego w zasięgu ręki i na dodatek tanio. Wolałbym znaleźć 5 innych rozwiązań bardziej skomplikowanych niż odwalić byle co byle by było.

 

Z tego co deus mówi serwer testowy będziemy mieli niemal zaraz więc na nim przeprowadzimy realne testy, bo ja mogę policzyć wszystko ale nie mogę przewidzieć faktycznych zdarzeń jak np. brak moonów powyżej 8.000 średnicy na u5.. zielonego pojęcia nie mam dlaczego tak się dzieje skoro niby moony są losowe. To samo tyczy się utraty GŚ która poza wysyłaną 1 GŚ chyba nie ma miejsca - do mnie przynajmniej takie informacje nie dotarły.

Ciężko zrobić porządne zadania, kiedy tyle problemów pozostaje niezałatwionych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego właśnie zacząłem na swoją odpowiedzialność moony ściągać, i liczyłem się z możliwością że moge nie zdążyć. ale dlatego że wprowadzicie nowe zanim skończe, a nie dlatego że mi je ktoś zablokuje...

są dostępne to niech będą, i kto sie podejmie ryzyka niezdążenia, to jego kwestia, ale żeby nie skończyć bo ktoś zablokuje ? no bez takich prosze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do pominięcia moonów to tego nie ma.

a pominięcie tej planety podobno jest, tak czytałem. a przekonam się na własne oczy za 7 moonów ;)

 

@T.T:

faktycznie po 300 moonów (nagroda po 30kkkk) jest zadanie z planetą na 462 pola które da się pominąć. a później to już nanity na które wszyscy narzekają... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam bardzo ale jednak uczciwiej będzie nie usuwać żadnego zadania.

 

Dlaczego? Bo ja np. jestem przed zadaniem z moonami chciałbym to zrobić i dostać nagrodę lecz słyszałem że chcecie to usunąć a wiec napewno nie zdążę.

Jestem w plecy 30kkkk każdego surowca a jednak taka suma piechotą nie chodzi(i przypominam że na to zadanie nie trzeba prawie nic wkładać kapitału, wystarcza dużo poświeconego czasu grze).

Do tego większość graczy z czołówki te zadanie ma już za sobą.

 

 

I tu kolejne pytanie jak niby mamy konkurować z czołówką skoro oni dostają surke z zdań a my już nie mamy takiej okazji?

Do tego większość czołówki po zadaniu z obroną, demontowała ją za 70%, my musimy oczywiście za 50%. Czyli znowu dostajemy po dup..

 

A dlaczego większość graczy nowych zaraz przestaje grać? Bo się okazuje że nie mają już szans doścignięcia czołówki... A nikt przecież nie chce obstawiać tyłów. PRAWDA?!

 

Więc prosił bym bardzo aby te zadania które się nie podobają bądź są bezużyteczne dostały taką opcje jak POMIŃ wtedy będzie to sprawiedliwe.

 

 

Lub nasuwa mi się tu kolejny pomysł, aby zadania które chcecie usunąć zostały zmodyfikowane ale nagroda została ta sama. Jednak po wprowadzeniu tego zadania zmodyfikowanego, gracze którzy zrobili oweż zadanie z przed modyfikacji, nie mogli zrobić go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bio zrozum ze zadania beda nowe zmienione nikt na tym nie straci a podobno moze zyskac.

Przeczytaj poprzednie posty gdzie deusx pisze zeby wstrzymac sie z zadaniami zeby pozniej nie bylo placzu.

Kazdy robi teraz zadania na swoja odpowiedzialnosc.Wiec sam decydujesz co zrobisz.Moga zmienic np ze bedzie mniej do zestrzelenia albo wielkosc sie bedzie liczyc nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer jest w wersji beta testowej wiec nie wiem o co masz bunty biohazard to raz :) a dwa ze też mogleś być w czołówce, wystarcza umiejętności i czas :)

 

Co do pierwszego myślę, że wersja beta będzie przez jeszcze długi okres czasu. Ośmielił bym się nawet powiedzieć, że nie wyjdzie wersja STABILNA :D.

Dlaczego? Ponieważ wersja BETA jest poprostu usprawiedliwieniem dla wykrytych błędów.

Jednak czy da się korzystać z gry normalnie. DA RADE. Więc dlaczego utrudniać grę poprzez wprowadzenie niekorzystnych zmian.

 

Co do drugiego zacząłem grać jakiś czas po otworzeniu u5. A każdy tydzień na początku jest bardzo ważny.

A i co do czasu to gdyby zadania były opisane od samego początku zaczął bym je robić przed ukończeniem bieżącego.

 

A i najważniejsze to NIE BUNTUJE się tylko wyrażam swoją opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.