Skocz do zawartości

Nowości na dniach


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mi internet podłączą to będą, na razie pliki leżą na dysku, bo nie mam na czym ich przetestować.

 

Zadecydowałem, że zwrot za obronę również będzie 50% jak flota. Tłumaczenia, że przez przypadek wydałem całe oszczędności nie mają sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi internet podłączą to będą, na razie pliki leżą na dysku, bo nie mam na czym ich przetestować.

 

Zadecydowałem, że zwrot za obronę również będzie 50% jak flota. Tłumaczenia, że przez przypadek wydałem całe oszczędności nie mają sensu.

 

Super ale może przydałby się określić jakiś okres przejściowy (tak przynajmniej było w przypadku zmiany parametrów GS) - jedno z zadań obejmuje budowę obrony. Szkoda że gracze nie zostali poinformowani o tych zmianach poprzez PW w grze.

Teraz mam po wykonaniu zadania obronę, która nie jest mi potrzebna! Demontując ją jestem do tyłu o 20% w porównaniu z poprzednim przelicznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Plik wysyłania flot powinien już być w 100% zabezpieczony, w razie błędów (wysyłamy poprawnie flotę a jakiś komunikat nas blokuje) pisać w dziale błędy, choć nie powinny występować.

Załatane wszystkie zauważone poprawki językowe

Mała optymalizacja sql podglądu

Handlarz wyświetla poprawnie liczby

Dodana sesja do teleportacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to już teraz i tutaj zapytam - jednym z zadań będzie osiągnięcie konkretnego wydobycia z konkretnego surowca.

Przykładowo 500 mld dobowo kryształu. Koszt wykonania zadania to przypuśćmy 500 bln metalu (nie mam teraz czasu na sprawdzanie ile faktycznie kosztuje).

Czy wynagrodzenie powinno zwrócić jakiś znaczny % tego co włożono w zadanie, czy raczej niewiele ze względu na zysk z samych kopalni?

 

Ja bym dał tutaj 50 bln kryształu co by stanowiło 20% włożonej surki ale 50 bln to nie mało, więc czy mogę dać większe wynagrodzenia za wyższe zadania? Powiedzmy 50 bln deuteru za osiągnięcie 60-64 poziomów ekstraktora na wszystkich planetach. (to zadanie będzie należało do ostatnich więc nie martwcie się tym, że będzie to długo trwać - pierwsze będą do 30-40 poziomów)

 

A może dać większe wynagrodzenie jako, że jest to długie zadanie i to na wszystkich planetach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, przy budynkach tych niższych, o których piszesz, że będą to początkowe zadania (30-40 poziom), to wynagrodzenie powinno wynosić max. 20% tego co włożono, ze względu na fakt iż niższe levele szybciej się zwracają, ale już za np ekstraktor deuteru lev 65, powinno być troszkę więcej, powiedzmy tak 35-40%, tego co włożyliśmy.

 

Swoją drogą jeśli będą istnieć zadania z rozbudową planety, to miło by było zobaczyć również zadania z rozbudową moona, tutaj oczywiście nagrody stosunkowo większe niżeli sam koszt wybudowania, ze względu na możliwość stracenia tego moona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oke zrobię coś z moonem. Słuszna uwaga z tym zwracaniem, ale niech jeszcze deus wyrazi zgodę na nagrodę w wysokości 75 bln deuteru ;D

Jest to dokładnie między 35% a 40% wartości wybudowanych ekstraktorów, chyba że jakiś inteligent robi ciepłe planety.. wtedy to może nawet o 4 poziomy więcej kosztować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedno pytanie co rozumiesz przez "wszystkie planety" ??

Na 21 planetach ma być ten sam poziom wydobycia?? A jak niby flociarze mają to zadanie zrobić jak wszyscy mają planety lotki po 1 albo więcej??

Czy "wszyskie planety" będzie oznaczać te ktore mamy skolonizowane, czyli np. mam zkolonizowane 18 i tylko na 18 mam mieć tą samą kopalnie.

 

Wytłumacz mi z łaski swojej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś takim kozakiem to nawet na 1 możesz takie sobie zrobić ale oczywiste jest, że im więcej planet tym większe wydobycie. Tak więc możliwe będzie wykonanie zadania z mniejszą ilością planet np. 20 albo 19 ale będzie to bardziej kosztowne, bo wtedy potrzeba większy poziom kopalni.

Z wszystkich planet oznacza, że w zakładce "Surowce" musisz uzyskać takie dobowe wydobycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.