Skocz do zawartości

Inrerfejs ruchów flot podzczas przeglądania zakładek


AL-JA5eeRA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na ogam.online przydałoby się coś takiego jak jakieś okienko do podglądu ruchów flot podczas przeglądania np. zakładek budynków, stoczni, obrony itd. co nie narażałoby graczy na to, iż podczas tych czynności tracą floty bo nie widzą czy ktoś ich atakuje. bardzo proszę o przemyślenie tego gdyż taka opcja znacznie ułatwiłaby i uprzyjemniła grę :)

Z poważaniem Ja5iR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graliście w ogame zwykłego? tam to sie sprawdza i wyskakuje taki wykrzyknik w trójkącie co oznacze akcje szpiegowska lub atak a tutaj też by sie cos takiego przydało a to że np jakiemus flociarzowi z top10 bylobyto nie na reke bo ma badania dzieki ktorym leci 40 sek do celu to tak czy owak ma duze szanse na upolowanie a taki komunikat ułatwiłby rozgrywke innym graczom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Cytat z regulaminu.

3) Zabronione jest używanie botów (programów grających za nas), autoodswieżaczy i pochodnych programów.

 

Rozpisywanie się więc na temat przydatności takiej funkcji jest bez sensu.

Równie dobrze można podyskutować o przydatności falangatora w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leon, o auto odświeżaniu punk ten tyczy się starego problemu który występuje na moonie chociaż nie sprawdzałem.. budujesz 400.000 statków i włączasz odświeżacza, a on buduje sam flotę przez całą noc. Od tego jest antybot ale nie ma to żadnego związku z podglądem i ostrzeganiem przed zagrożeniem.

 

A ty Skuzi to tylko byś boty kombinował ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.