Skocz do zawartości

Pytanie dotyczące regulaminu..


23wachu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie.. Mnie i wielu graczy nurtuje pytanie następujące:

Czy limit surowców (3kkkk) jest limitem dziennym ogólnym czy limitem przewiezionym/dostarczonym przez jednego gracza.

Dla przykładu chciałbym dać tutaj dwie opcje:

10 graczy wysyła po 3kkkk surowca deuteru graczowi docelowemu,który potrzebuje surowca.. łącznie otrzymuje 30kkkk surowca :) czy dostaje bana?

Gracz XXX wysyła po 3kkkk deuteru 10 graczom... czy przekroczył limit? Ban ?

 

Oraz kolejna z opcji jest to czy gracz może odebrać łącznie od wszystkich graczy (nawet 10) 3kkkk deu i może również wywieźć do innych graczy w sumie 3kkkk deu ?

 

Moim zdaniem w regulaminie jest napisane ze gracz może przetransportować innemu graczowi łacznie 3kkkk deuteru.. więc jeśli graczy będzie 10 to i tak nie dostaje bana :) takie jest moje zdanie, ale jakie jest zdanie naszych adminów i SGO ?

 

Dodam również, że jeden z naszych programistów powiedział nam, że kiedyś 3 graczy wyslało po 3kkkk deu graczowi XXX i nie było bana.. także .. dylemat

 

 

Pytaliśmy dzisiaj jednego z SGO, który nie zadowolił nas swoją wypowiedzią i do końca nie wyjaśnił nam naszego problemu.. tak więc prosimy o wytłumaczenie

 

 

 

 

P.S Proszę nie robić spamu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gluttony pozostawię Twój post bez komentarza <_>

 

W regulaminie nie ma mowy, że push to wysyłanie surowców od słabszego do silniejszego.

U Nas pushem jest wysyłanie surowców w wielkości ponad 3 bln deu w ciągu doby. Oznacza to, że każdy do każdego może przesłać po 3 bln deu bez konsekwencji.

 

Co do pytania z głównego tematu, możesz znaleźć sobie 100 osób, które będą Ci dawać dziennie 300 bln deu, regulamin na to zezwala. Byłaby to niewątpliwie gra zespołowa, która nie miała jeszcze miejsca na OGam, także nie wiem czy chętnych znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.