Skocz do zawartości

3D Transformers 3 / Transformers: The Dark of the Moon (2011)


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

http://1.fwcdn.pl/po/59/76/505976/7380985.3.jpg?l=1308136091000

 

reżyseria: Michael Bay

scenariusz: Ehren Kruger

premiera: 1 lipca 2011 (Polska) 2011-07-01 23 czerwca 2011 (Świat) 2011-06-23

produkcja: USA

gatunek: Akcja, Sci-Fi

 

Autoboty dowiadują się o statku Cybertronian, ukrytym na księżycu. Rozpoczyna się wyścig z Decepticonami o znalezienie go i odkrycie jego sekretów, które mogą przesądzić o wyniku ostatecznej bitwy między robotami.

 

 

Czekałem na ten film z utęsknieniem.

Trzecia (ponoć ostatnia :() odsłona filmu ukazująca potyczkę dobrych i złych robotów.

 

Powiem szczerze, myślałem, że nic mnie nie zaskoczy. Jednakże Michael Bay pokazał, że da się wymyślić jeszcze coś lepszego, bardziej pokręconego, dzięki czemu uważam (i jest to moja obiektywna opinia), że film bije Avatara na głowę.

Film ma piorunujące efekty, przez całe 154 minuty zbierałem szczękę z podłogi. Dwie i pół godziny dobrej muzyki, ciekawej fabuły i takich efektów wystarcza, żeby najbliższą noc spędzić w szoku :D.

 

Film naprawdę warto obejrzeć w kinie. Takiego dźwięku i efektów dużego ekranu nie uzyskamy w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Megan Fox (z 1. i 2. części) został zastąpiona przez Rosie Huntington-Whiteley. Trudno stwierdzić czy jest to pozytywna zmiana.

Fox wygląda rewelacyjnie ( ^_^ ), nie pamiętam jednak, jak prezentowała się w filmie. Natomiast Huntington-Whiteley w filmie wyglądała raz czarująco, a zaś w następnej scenie strasznie sztucznie.

 

Jak dobrze pamiętam z filmu to matka Naszego głównego bohatera wspominała coś na styl: "Dobrze, że zmieniłeś sobie dziewczynę, tamtej odbiło". Tak to rozwiązali w filmie, a nieoficjalnie dlaczego ją zmienili - nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez czekalem na ten film sporo czasu

i czekam nadal az w necie sie dobra kopia pojawi ;D

 

Co prawda od wielu osob slyszalem ze film dno

poza efektami

bo fabula podobno strasznei pokrecona i bez sensu...

 

A Megan fox wywalili bo podobno za duzo gwiazdowała

wiem to z pudelka ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.