Skocz do zawartości

Kolorowanie moonow


Gość I_Will_Never_Forget

Rekomendowane odpowiedzi

Gość I_Will_Never_Forget

Witam,

 

Myślę, że pomysł przypadnie do gustu wielu graczom.

Dla osób które mają kilka/kilkanaście moonow jest ciężko się połapać w liście planet gdy jest ich ponad 30, czasem się pomiesza i klika coś innego zamiast wybranego moona.

A gdyby tak kolor czcionki nazw moonow dać na powiedzmy deczko ciemniejszy/jaśniejszy jak ten : KOLOR lub KOLOR i tym podobny.

Sam staram się nazywać moony tak aby po rozwinięciu listy od razu było wiadomo które to bez czytania nazw.

Myślę że to kilka linijek kodu a wielu flociarzom ułatwiłoby życie.

 

 

 

Mój pomysł Ci się podoba? Daj + pkt reputacji znajdujący się w prawym górnym rogu postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

moonnow nie możesz miec ponad 30 xD

no co ty, a myślałem że moonów można mieć do oporu :oO:

 

A serio to jak macie pisać takie ,,mądre" uwagi to nie piszcie wcale.

Gluttony cieszę się, że masz bana na SB bo chyba bym nie zniósł twoich najmądrzejszych, najtrafniejszych, naj... naj... wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gluttony on daje tylko propozycję więc nie wiem w czym ty masz problem(zawsze go masz).Chyba każdy może coś za proponować.

 

 

Według mnie to było by całkiem całkiem ułatwiło by to w jakimś stopniu wysylanie floty i od razu rzucało by się w oczy że to jest to a to to .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które mają kilka/kilkanaście moonow jest ciężko się połapać w liście planet gdy jest ich ponad 30, czasem się pomiesza i klika coś innego zamiast wybranego moona.

A gdyby tak kolor czcionki nazw moonow dać na powiedzmy deczko ciemniejszy/jaśniejszy jak ten : KOLOR lub KOLOR i tym podobny.

Widzisz, pierwsze założenie jest błędne :) Trzeba było napisać "ciężko MI się połapać w liście..."

Po drugie, wystarczyło napisać "a gdyby dać możliwość w ustawieniach na zmianę koloru...", a z tego wynika, że każdy będzie zmuszony do kolorowego moona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę tutaj, bo masz zapełnioną skrzynkę pw

 

weź mi daj od razu bana :)

co jest brakiem kultury?

"głupie pomysły"

jeżeli pomysł nie jest mądry to jakiego słowa mam użyć? UNmądry?

 

czekam na banika :) użyłem u góry znów słów "głupie pomysły"

i znowu... to już będzie warn po banie :(

 

//warn za spam

deusx

 

złóż skargę lub odwołanie, zmienisz zachowanie na bardziej kulturalne to warnów nie będziesz miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Deusx wspominał dzisiaj, że temat odświeży, ale pewnie miał ważniejsze sprawy.

 

Więc siuuup :D

 

Mam nadzieję, że nie tylko mnie taka zmiana by zadowoliła.

Pozwoli to zachować szyk planet i moonów po utracie moona lub skasowaniu planety.

Ale chyba dokładnie widać o co chodzi

 

http://img59.imageshack.us/img59/3876/23582570.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.