Skocz do zawartości

Konto u4


Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa Punkty

 

Flota 3.606.047

Budynki 6.670.464.515.620

Badania 3.380.948.925

 

Obrona 342.925.931.988

 

Razem 7.016.775.002.580

 

 

 

 

EKO:

 

 

Dzienne: Metal 9.057.376.797.480 Kryształ 1.415.273.750.904 Deuter 2.618.929.744.056

 

 

Aktualnie konto na top13. Termin oddania nie jest znany. Jak każdy zastrzegam sobie prawo do nie przekazania konta. Aby nie było nie potrzebnego spamu: Konta nie oddam bo ktoś ma doświadczenie takie i takie, nie obchodzi mnie to. Piszcie swoje osobowości.

 

@Edit: Racja ciężko to zrozumieć :D Przypomina to konkurs osobowości, kto ma najlepszą wg mnie ma konto ;) Jesteś brany pod uwagę.

 

 

 

 

@Edit2 po dwóch pustych w moich oczach wiadomościach pragnę zauważyć, że nie interesuje mnie kto jak gra. Może być mega lamą a wisi mi to. Szukam osoby z najfajniejszą osobowością, którą tutaj opisze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz wiem sry. ;D

 

Ale może ja zacznę pierwszy .;D

 

Mam 16 ( o ile Cie to interesuje -> wątpie -.^) - Dosyć Długo gram i Strasznie mi się nudzi (Mam Nadzieje Ze rozumiecie ->Długo na kompie siedzę Na ogam'ie tez .;D)

 

Pan Podemną Się ładnie rozwinął Czas Skontrować.;D

 

Wiec Mam Na imię Andrzej Mam 16 lat W Tym roku Bd Uczęszczał do Tech Inf w ********* xD

Interesuje sie komputerami i wszystkim co się z tym wiąże oraz amatorsko mechanika.

Co Do Muzyki -> Lubie Słuchać Rapu (Eminem 4ever) i popu ale Jeśli Coś mi wpadnie w ucho tez ogarniam .;D

Co Do czasu wolnego -> niestety nie mam (siedzę na kompie all day xD)

 

To Chyba na Tyle .;D

 

Nie wiem Co Cie jeszcze interesuje bo jak napisałeś Żeby nie pisać o Doświadczeniu wiec się nie bd wypowiadał na ten temat .;D

 

Dziekuję Za uwagę .;D

 

Może rozwarzysz moją kandydature Jeśli nie nic nie szkodzi -.^

 

 

Pozdrawiam.^ ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... to i może ja się skuszę :]

(aktualnie poszukuję dobrego konta na u4 lecz propozycji zero . )

 

 

Nazywam się Tomek , mam 15 lat jestem pozytwnie zakręcony i nastawiony pozytywnie do życia. Jestem zdecydowanie opanowany i trzeba sie postarać żeby mnie wkurzyć . Interesuje się Informatyką oraz Mechaniką . Lubię wolne chwilę spędzać przy komputerze lub z przyjaciółmi.

Muzyka jakiej słucham to Hip-Hop troche electro no i disco-polo ( )

 

Skuzi , nie wiem czy chodziło ci dokładnie o to co pisałem powyżej , lecz tak to zrozumiałem .

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc i ja spróbuje:)

 

 

Na imię mam Damian latek mam 19:D jestem wesoły i pogodny:D lubię sport aktualnie zdałem egzamin i skończyłem szkołę w zawodzie Kucharz:) jednocześnie jestem jeszcze członkiem Ochotniczej Straży Pożarnej. Gram bo lubię ponieważ gra to zabawa:) lubię pomagać innym;) osobiście nie wiem po co Ci to ale nawet spoko bo wreszcie nikt nie pisze daj mi ja jestem najlepszy gram w ogame od narodzin:d itp itd:D hehe

Szczerze mówiąc wątpię abyś mi oddał te konto ale trzeba próbować:) he skoro nei chcesz nic wiedzieć o doświadczeniu to lajcik nic nie wspominam an ten temat:D Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.