Skocz do zawartości

SGO u3


Turi

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze deusx nie zgadzam się z tym co mi na pw napisałeś

 

 

deusx napisał:

======================================================================

Witam

 

nie przeszedłeś okresu testowego na operatora uniwesum 3. Przede wszystkim brak wysokiej kultury osobistej, ciągłe załatwianie coś przez "znajomości?".

 

nad kulturą można po pracować ale z tym drugim to się nie zgadzam i gracze u 3 pewnie też

 

nie mam znajomości na u3 bo nikogo tam nie znam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zostałeś sgo cały wysyłasz wiadomości

 

Mogę przejąc konto od...

Znalazło by się jakoś konto z dobrym eko?

Podasz mi hasło do konta bo ... zapomniał

 

SGO ma odsyłać do odpowiednich funkcji (przypomnij hasło) lub na ogamtest, poza tym, dostałem sporo skarg na język, nad kulturą można popracować, owszem - pracuj i wtedy napisz podanie na sgo, my szukamy osób, które nie będą psuły teraźniejszego wizerunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zostałeś sgo cały wysyłasz wiadomości

 

Mogę przejąc konto od...

Znalazło by się jakoś konto z dobrym eko?

Podasz mi hasło do konta bo ... zapomniał

 

 

 

ale z tym była pomoc dla kolegi nie dla mnie

 

chyba o to chodzi aby SGO pomagał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Psujesz całokształt aktualnego składu brakiem kultury, sgo był z ciebie dobry, reszta teamu twierdzi to samo, zespół musi się lubić aby dobrze współpracować.

 

 

czyli co że kultury mi brakuje ?

 

napisz mi na pw że coś takiego było to zmienię swoje zachowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już, brak wysokiej kultury osobistej, ponadto, większość ludzi mówi, że korzystałeś z bugów, z falangatora na pewno, a my chcemy czystą, zaufaną osobę.

 

 

no mówiło a masz na to dowody ?

 

nie nie masz

 

wiadomość z gg to nie dowód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx z tym falangatorem to były pomówienia. Zwykła próba wymuszenia złagodzenia bana.

 

Deusx jaka większość ? Wybacz, ja i pare osób łącznie siedzimy tu całymi dniami i jeszcze nie spotkałem się z tym aby ktoś powiedział, że Turi korzystał z bugów. Ani w temacie, poście czy też SB.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Turi miej troche gosności i odpuść.

Co chcesz tym tematem wywalczyć ? Powrót? Myślę że już się tego nie cofnie.

Jeszcze te posty znajomych w stylu : ,,Turi to dobry GO" :oO:

 

Ja na miejscu deus'a bym nawet nie brał pod uwagę osoby ze złą opinią, używanie bugów, falangatora.

Nie mówię, że używałeś bugów, GO musi mieć nieskazitelną renomę, musi służyć przykładem.

Brak kultury... nie wiem nie rozmawialiśmy, ale po tym temacie widzę, że jesteś niedojrzały.

 

Przyjmij to ,,na klatę" popracuj nad kulturą wypowiedzi i wgl nad stylem wypowiedzi.

Pokaż, że deus się mylił odrzucając Cię, a może niebawem pozwoli Ci wrócić.

 

To tylko moja opinia na temat tego tematu do której mam prawo, więc proszę o powstrzymanie się od niekulturalnych wypowiedzi w moją stronę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IWNF, Turi napisał ten temat za namową graczy z u3. Sam jakoś się do tego nie śpieszył.

 

Jeszcze te posty znajomych w stylu : Turi to dobry GO

 

Sekte robisz z tych ludzi ? Uważasz, że to mój znajomy ? Jeżeli nie grasz na u3 odpuść.

 

Ja na miejscu deus'a bym nawet nie brał pod uwagę osoby ze złą opinią, używanie bugów, falangatora.

Nie mówię, że używałeś bugów, GO musi mieć nieskazitelną renomę, musi służyć przykładem.

Brak kultury... nie wiem nie rozmawialiśmy, ale po tym temacie widzę, że jesteś niedojrzały.

 

Widzisz...jesteś tu nowy i zapewne nie słyszałeś o Pocikoli ?

 

Ten SGO to był perfidny bug user po wielu bugowatych akcjach został SGO. Pilnował porządku i w czasie tego 'pilnowania' kłamał jak najęty. Nawet zwykłą towarzyską rozmowę musiał podmalować...Mimo to był bardzo długo SGO i byłby nim nadal gdyby nie to, że zapomniał po prostu o tej grze. Od miesięcy nieaktywny.

 

Turi nawet nie miał możliwości używania bugów. Gra tu od niedawna, nie wie nawet w pełni jak działa ta gra i co może powodować najprostszy kod.

 

Co do falangatora...Osobiście wysnułem na niego te pomówienia w celu skrócenia bana dla znajomego. Jednak był nie ugięty i nie skrócił bana. Po tym wnioskuję, że jest dobrym SGO.

 

Nad kulturą da się popracować, jestem pewny, że w trymigach się poprawi jak podacie mu konkretne sytuacje jego złego zachowania. A nie jesteś zły bo zły.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad kulturą da się popracować, jestem pewny, że w trymigach się poprawi jak podacie mu konkretne sytuacje jego złego zachowania. A nie jesteś zły bo zły.

 

deusx

 

widzę że Skuzi zrozumiał co pisałem do ciebie abyś mi podał co nie tak z moją kulturą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

IWNF, Turi napisał ten temat za namową graczy z u3. Sam jakoś się do tego nie śpieszył.

Gdyby mu nie zależało to by się tak nie wykłócał.

Skoro nie miał znajomych to co o niego tak walczycie? Ja nie znając jakiejś osoby miałbym to gdzieś, bo zawsze na jego miejsce znajdzie się inny.

 

 

 

Sekte robisz z tych ludzi ? Uważasz, że to mój znajomy ?
Tak uważam że się znacie, może nie jak znajomi z reala, ale rozmawialiście pewnie nie raz czy to na SB czy pw/gg.

 

 

Turi nawet nie miał możliwości używania bugów. Gra tu od niedawna, nie wie nawet w pełni jak działa ta gra i co może powodować najprostszy kod.
A skąd wiesz co on potrafi? Przecież go nie znasz, czyż nie ? Myślisz, że ktoś kto używa bugów albo zna się na kodzie gry wpadnie na forum i założy temat o tytule : znam bugi do Ogam.

Gdzie jest najciemniej? Pod latarnią. Kto oskarżałby o bugowanie GO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założył temat pod namową graczy. Oczywiście, że mu zależy, przecież napisał podanie o zostanie SGO. Myślisz, że by pisał gdyby nie chciał ? Ma wsparcie, jak widzisz podpisało się kilka osób z u3 o to by pozostał na nowo SGO. Sam pierwszy się podpisałem mimo, że to ja wysnułem plotkę o falangatorze...

 

Teraz pomyśl, czy osoba, która chciała mu zaszkodzić teraz by chciała jego powrotu ot tak ? Ot tak nie, to powinno już dowodzić, że był dobrym SGO co potwierdził Deusx i team gry. Przeszkodą jest jego kultura, która nie jest wcale na niskim poziomie. Ciągle nie widzę czemu jest mu zarzucana niska. - Zero argumentów i przykładów.

 

Oczywiście, że rozmawialiśmy na SB...Znaczy twoim zdaniem to go dyskwalifikuje lub jestem stronniczy ? Zobacz top100 shoutersów, od jakiegoś czasu zacząłem często rozmawiać na nim, ostatnio przystopowałem.

 

Ludzie zakładali tematy z wykrytymi przez nich bugami...

 

Po rozmowach na SB wywnioskowałem, że tego nie potrafi.

 

Teraz to dowaliłeś do pieca...Widzisz tajną operację zostania SGO by ukryć używanie bugów...SGO to nie jest opcja ogólno dostępna. Wysuwasz na niego w niczym nie potwierdzone oskarżenia ażeby wykorzystywał bugi w grze. W ciekawostce: Deusx od przynajmniej 2 lat twierdzi na innych forach i stronach, że ta gra jest pozbawiona bugów. Podważasz wiarygodność głównego administratora.

 

 

 

Piszesz o tym jakbyś miał wyrobione zdanie na ten temat a nie możesz zrozumieć faktów...Wygląda jakbyś urządzał manipulacje byleby mieć ostatnie słowo.

 

 

Szkoda, że musiałem odbiec od tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deusx z tym falangatorem to były pomówienia. Zwykła próba wymuszenia złagodzenia bana.

 

Jeszcze niedawno na sb się chwaliłeś, że wysyłałeś turiemu falangatora, tak ty i mówiąc to do mnie, ale nie pamiętasz ok.

 

Trui, nawet interpunkcji nie potrafisz używać...

 

Składasz podanie na sgo uniwersum 3 nie mając nawet tam konta, podajesz nick, żebym ustawił sgo ale nazwy nie ma w systemie :oO:, śmieszne to troszkę, przyjąłem jednak na okres testowy z powodu, że panowała tam "anarchia", nie przeszedłeś okresu testowego, nie sprostałeś moim wymaganiom.

 

Nigdy żaden z operatorów nie napisał do mnie "załatwiło by się jakieś konto dla mnie czy dla kolegi", jest to sporo poniżej poziomu tego składu, poza tym, jesteś za mało dojrzały, średnia wieku naszego temau to ~30 lat, nie dogadał byś się z nami, co zresztą było widać, nie nawiązałeś bliskiego kontaktu (czy nawet dalszego) z żadnym z SGO. Nie chodzi tutaj o wiek, bo mamy różne daty ale poziom podobny, który ty masz nieco mniejszy (bez ubliżania, inaczej mówiąc wolisz iść na imprezę, my już troszkę mniej).

 

Możesz się oczywiście nie zgodzić z tą decyzją i przyznaję Ci rację, sgo był z ciebie świetny, jednak do tego składu się nie nadajesz i uszanuj to.

 

Mojej decyzji nic już nie zmieni, więc zamykam temat. Istota dobierania składu nie jest w pełni zależna od głosu użytkowników (nie ma demokracji ;D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.