Skocz do zawartości

ZADANIA


carlito

Rekomendowane odpowiedzi

DEUSX sory że poddaję pod krytykę , zadania to fajna zabawa ale dłeś kufra z ustawieniem kolejności zadań to z planetą o 462 polach powinno być jako ostatnie i mogłoby być obciążóne np koniecznością kupienia dodatkowej planety a w zasadzie koniecznoscią możliwości wykupienia prawa do bonusowej kolonizacji np: po wpłaceniu określonej ilości dodatków ;D a nagrodą za znalezienie i skolonizowanie plaety o podanej ilości pól mogłoby być wynagrodzone dodaniem prawa do skolonizowania kolejnej dodatkowej planety ............ a tu z kolei po wprowadzeniu takich zadań nasuwają się przynajmniej u mnie nowe nieograniczone pomysły na dalsze ciągnięcie zadań którymi się z chęcią podzilę po rozpatrzeniu obecnej propozycji .

 

 

Pozdrowionka

 

pomysł poddaję pod rozpatrzenie i opiniowanie przez innych userów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym sposobem ludzie mogący wydać znacznie więcej niż przeciętny człowiek mieli by po 40 planet ;] Twój pomysł jest bezsensowny. Ewentualnie mogło by istnieć wykupienie prawa do jeszcze jednej planety... ale nie więcej niż 1...

 

Co do zadań... mam planetę 478... ale nie chce mi się rozwalać 300 moonów... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozmia łeś mnie kolene zadanie o konieczność jednorazowego wykupienia prawa do kolonizacji wówczas musisz kolonizować do czasu aż nie znajdziesz tego idealnego obiektu 462 pola po znalezieniu takiego w nagrodę dostajesz prawo kolonizacji jeszcze jednej planety zamiast surki za zadanie to pozwoli po wykonaniu zadania zyskać 2 dodatkowe planety coś dla górników

 

kumasz teraz co pisałem wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.