Skocz do zawartości

Zmiana adresu IP


Gość skobel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość skobel

O odpowiedż proszę kogoś z administracji.

Od 16go lipca, przez tydzień czasu będę sie logował do gry z innego IP (wracam do Polski).

Czy dostane BANa?

Jak to zgłosić?

dodam, że następnego nr IP nie znam

pytam, bo przrczytałem : http://forum.ogam.online/?/topic/6312-ban-za-multizglosilem-przeciez/

i zastanawiam sie jak to bedzie (nawet nie jestem pewien czy moj nie jest zmienny), tymbardziej, ze czasem w pracy mam dostep do neta..... ....a to juz inny adres .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skobel, możesz bez obaw logować się z Polski, Afryki, Hongkongu.....skąd tylko chcesz

bardzo duża ilość graczy nie ma stałego IP lecz zmienne [na przykład ja ;) ], to jakie mamy IP przypisane przy logowaniu nie ma najmniejszego znaczenia, więc graj spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ale o co chodzi w tym temacie z 1 postu?

Jak mam zmienne IP i zgłoszę grę z jednego IP to też mam bana bo będą logowania z różnych IP? Albo nie będę mógł logować się z innych miejsc?

To chyba wypada dodać do regulaminu.

 

Sith tam napisał, że nie ma powodu by uwierzyć w usprawiedliwienie ale moim zdaniem nie ma też powodu by nadać bana - jeśli są logowania z różnych IP to w którym miejscu tam jest multi? W takiej sytuacji będę miał multi z każdym kto zaloguje się w kafejce w której byłem :oO:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.