Skocz do zawartości

Obraza rodziców


gluttony

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę, jak ślicznie działa tutaj team:

Ludzie mogą obrażać twoich rodziców, twoje dzieci, twoją rodzinę ale to ty dostajesz bana.

Już raz pisałem PW do GLOBAL MODERATORA z dowodem jak gracz diabletasmański obraził moją matkę, a pani wielce mądra i obrońca uciśnionych nie zrobiła z tym tematem NIC

Dzisiaj LEON obraża najpierw mojego tatę, a potem obojga rodziców, ale to ja dostaje bana jak mówię tchórzowi żeby mi to w twarz powiedział.

 

Rozumiem -NG- że jak zacznę obrażać twojego syna (rozumiem że to syna masz na zdjęciu w profilu), potem męża, a skończę na rodzicach - oczywiście przyjmiesz to z uśmiechem i poślesz mi buziaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałam Ci juz na PW....od samego rana szukałeś ''guza'', kazdego z kim dzis rozmawiałes traktowałes jak idiotę, debila, kretyna i szmatę [LEON], niektórzy w Twoim mniemaniu mają IQ nie wiele większe niż marchewka

 

Tylko Ty jesteś naj, naj naj....Alfa i Omega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szmatą nazwałem Leona jak obraził moich rodziców. Jeżeli ja mam coś do ciebie nie piszę o twoim synku, mężu czy rodzicach.

 

Widzisz, matka ma tak, że jak sie dzieje krzywda jemu dziecku, zrobi wszystko by mu pomóc, jak potrzeba i też zabije, albo się poświęci.

A syn ma tak, że jak ktoś powie złe słowo na jego matkę albo ją skrzywdzi (twój syn też tak ma, uwierz mi) to zrobi wszystko, by ten ktoś tego pożałował.

 

Ty wchodzisz na SB, cytujesz jakieś słowa z kontekstu i na tej podstawie mi dajesz bana.

 

Owszem ban mi się należał. Ale z tego co widzę, to widziałaś to co Leon zaczął o mnie wypisywać a potem o moich rodzicach. Już wtedy powinnaś reagować a nie szukać kozła ofiarnego.

 

edit:

Jesteś taka świetna w tym co robisz, że jak wczoraj dostałaś screena że diabełtasmański życzył śmierci mojej matce to DO TERAZ nic z tym nie zrobiłaś.

 

Wtedy zachowałem się grzecznie i nic temu gówniarzowi nie odpisałem. Ale jak widać, ty masz to gdzieś, bo jak coś napiszę zaraz o twojej mamie to mnie zaraz zbanujesz (oczywiście, że nic nie napiszę, bo nie jestem taki jak ci dwaj ... mam teraz problem do twojej pracy jako moderatora, więc piszę do CIEBIE a nie o twoich najbliższych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh przepraszam że wtrącę się w to jak że intrygujące zajście ale wszędzie gdzie pojawiasz się to jest jakiś problem ... Zawsze szukasz dziury w całym uważasz że jestes najlepszy . Radzę trochę odpuścić daleko nie uciągniesz robiąc sobie wszędzie wrogow swoim wysokim mniemaniem na temat swojej błyskotliwości i pomysłowości.

Co do rodziców to ok ktoś ci ich obraził to cię uraziło (zresztą wiem co człowiek w tedy czuje) ale to nie znaczy ze masz zachowywać się tak samo jak ten co ich obraził . to on pokazuje brak szacunku do starszych i pewnie ma taki sam stosunek do swoich rodziców jak i do cudzych.

 

więc albo przystopuj albo nic nie pisz bo to robi się żenujące ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bumble, rozumiem, że jak bym ci w oczy powiedział to co ten gość to byś się uśmiechnął, bo jesteś poważny.

rozumiem, że jak zrobię coś twojemu synowi/córeczce to grzecznie zgłosisz te fakt tylko na policję.

 

bądź poważny. ja nie szukam przyjaciół przez internet, więc mam to gdzieś czy mnie jakiś leon, neriel czy kto tam jeszcze jest lubi mnie czy nie.

ale każdego ... (wstaw sobie jakiekolwiek chcesz słowo) jak zrobi/powie coś mojej rodzinie co ich choćby urazi!

 

bumble mniemam, że też byś zatłukł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisałam Ci juz na PW....od samego rana szukałeś ''guza'', kazdego z kim dzis rozmawiałes traktowałes jak idiotę, debila, kretyna i szmatę [LEON], niektórzy w Twoim mniemaniu mają IQ nie wiele większe niż marchewka

 

Tylko Ty jesteś naj, naj naj....Alfa i Omega

 

 

Ja tu trochę wyjdę z roli i zapytam się... co ma to o czym piszesz do obrazy rodziców? To jak ktoś "szuka guza" usprawiedliwia obrażanie rodziców? Bo tylko to jestem w stanie wywnioskować z powyższego posta.

 

A może jednak gluttony "wali smuty" i taka sytuacja nie miała miejsca lub była jakaś reakcja (ban itp.) w kierunku tego, kto dopuścił się tej obrazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Sprawa dotyczy mnie, więc i ja głos zabiorę.

Gracz "gluttony" wiele razy zwracał się do mnie z inwektywami typu "pedał", "idiota".

Przyjmowałem to ze spokojem, później poprosiłem, żeby mi nerwa nie ruszał.

Po którymś z "idiotów" napisałem mu, że idiota to go zrobił.

 

Przepraszał tego gracza nie będę, bo uważam go za chama.

Jeśli moje zachowanie zasługuje na bana, to proszę mi go wlepić.

 

Gracz "gluttony" uważa się za świętą krowę. Jemu wolno obrażać / jego jaśnie pańskiej godności tykać nie wolno, czego przykładem jest obecny wątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gluttony, wybacz że przez chwilę będę pisała o Tobie w 3 osobie - mam nadzieję że Cię tym nie obrażę

 

tu jest wczorajsza obraza od gracza DiabelTasmanski w stronę gracza gluttony

 

http://imageshack.us...02/obrazat.jpg/

 

gluttony stwierdził, ze Diabel życzył Jego Mamie śmierci i prosi o ukaranie Diabla, wiadomość dostałam dobrze po 22-giej, chciałam to skonsultować z Kichą - nie było Go na Forum niestety [chciałam wiedzieć jak On to odbiera], dziś wróciłam z pracy po 18-tej i nawet nie zdążyłam zasiąść ''do sprawy''

 

weszłam na SB a gluttony ''używa sobie'' na każdym kto pisze i ma odmienne zdanie określając Ich jako Idiotów, Debili, Szmaty itp itd, zablokowałam Mu możliwość pisania na SB, posprawdzałam Archiwum dzisiejszych wpisów

 

Neriel w ocenie gluttony pozjadał wszystkie rozumy i nic nie potrafi:

I_Will_Never... : (05 lipiec 2011 - 11:10) neriel mam pytanko

gluttony : (05 lipiec 2011 - 11:10) i will kurde

Neriel : (05 lipiec 2011 - 11:10) nie dziwię się bo rzeczywiście jest co ściągać

gluttony : (05 lipiec 2011 - 11:10) co ty za posty piszesz !!!!!!

gluttony : (05 lipiec 2011 - 11:10) grasz od wczoraj wieczora

Neriel : (05 lipiec 2011 - 11:11) gluttony daruj sobie tłumaczenie ty masz swój świat a my...

Neriel : (05 lipiec 2011 - 11:11) itd xP

I_Will_Never... : (05 lipiec 2011 - 11:11) ale gralem na PG wczesniej i wiem ze sciaganie moonow to blachostka

gluttony : (05 lipiec 2011 - 11:11) mówisz że nie ogarniasz tej prędkości a mądrzysz się w temacie

I_Will_Never... : (05 lipiec 2011 - 11:11) co sie stanie jesli gracz powiedzmy wbrew regulaminowi sciagnie 20moonow

Neriel : (05 lipiec 2011 - 11:11) każdy ma prawo do wypowiedzi..

gluttony : (05 lipiec 2011 - 11:11) acha widać neriel znów pozjadał wszelkie rozumy

I_Will_Never... : (05 lipiec 2011 - 11:11) gluttony idz wypij ziółka bo ci cisnienie skacze przez gre

 

gluttony : (05 lipiec 2011 - 11:16) TAK? większosć powiedziała że bank zostaje

gluttony : (05 lipiec 2011 - 11:16) i tak zrobiliście

Neriel : (05 lipiec 2011 - 11:16) sama logika mówi że bank zostaje - jest oryginalną cechą ogam

gluttony : (05 lipiec 2011 - 11:16) chłopie dorośnij

gluttony : (05 lipiec 2011 - 11:16) a potem się bierz za cokolwiek

Neriel : (05 lipiec 2011 - 11:16) od zawsze był i wszyscy byli z niego zadowoleni

Neriel : (05 lipiec 2011 - 11:17) żegnam - nie potrafisz ze mną rozmawiać

gluttony : (05 lipiec 2011 - 11:18) a idź, papa, w życiu dostaniesz takiego kopa jak ci szef w pracy powie zrób to a ty będzisz się mądrzył

gluttony : (05 lipiec 2011 - 11:18) bo nie masz w ogóle doświadczenia

gluttony : (05 lipiec 2011 - 11:44) Neriel, 18 latek, który jak sie ma inne zdanie niż on - wychodzi

gluttony : (05 lipiec 2011 - 11:45) pięknie

I_Will_Never... : (05 lipiec 2011 - 11:45) ty tez zbyt ostro podchodzisz do tematu

I_Will_Never... : (05 lipiec 2011 - 11:45) albo twoja racja albo żadna

 

o ocenie LEONA nawet nie wspomnę, było więcej epitetów ..

LEON : (05 lipiec 2011 - 15:40) tutaj bank jest normalny. Więc dlatego, że tobie się nie podoba ma być zlikwidowany?

gluttony : (05 lipiec 2011 - 15:40) kretynie

gluttony : (05 lipiec 2011 - 15:40) czy my teraz piszemy o banku

gluttony : (05 lipiec 2011 - 15:40) czy o niszczeniu moona?

 

LEON : (05 lipiec 2011 - 15:53) odpisałem ci gluttony. I jakbyś nie zauważył, to potwierdziłeś w zasadzie konieczność wprowadzenia nowego wzoru

gluttony : (05 lipiec 2011 - 15:54) ale ty jesteś trep

 

ogólnie rzecz ujmując gluttony, wszędzie gdzie tylko się da wałkujesz w kółko jeden i ten sam temat bez znaczenia czy on tam pasuje czy nie, siejesz zamęt gdzie możesz, prowokujesz kłótnie tylko dlatego, że ktoś śmie mieć inne zdanie niż Ty, nie przyjmujesz cudzych racji, ubliżasz graczom bez mrugnięcia okiem a jak dostaniesz własną bronią to jest wielki krzyk...pamiętaj ''kto mieczem wojuje od miecza ginie''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze NG, ty wiesz wszystko najlepiej, tak jak pisałem ci na pw... aa nieważne ;)

popełniłem stary prosty błąd:

nie rozmawiaj z ...., sprowadzą cię do swojego poziomu i wygrają doświadczeniem

 

modek, żeby dalej nie szerzyć nienawiści, możesz zamknąć temat?

 

oczywiście, wy wszyscy macie racje :) przyznaję to :D jesteście the best :)

a ja jedyny się mylę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget
oczywiście, wy wszyscy macie racje :) przyznaję to :D jesteście the best :)

a ja jedyny się mylę...

Gdyby to nie było ironiczne to powiedziałbym, że dość trafiona uwaga ;]

 

Gluttony znam Cię od wczoraj, ale twoje podejście do ludzi jest niedopuszczalne.

Już nie wspomnę tematu o dzisiejszych zarobkach, bo tam dopiero się działo.

Jak już pisałem ochłoń, i szanuj zdanie innych.

To, że ktoś ma inne zdanie niż Ty nie oznacza, że ono jest złe, a ten człowiek to idiota.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za prowokację nie ma banów, widzę sytuację wręcz przeciwnie, to ty gluttony powinieneś dostać ostrzeżenie. Jeżeli wyzywasz kogoś od idiotów nie dziw się, że ta osoba w końcu Ci coś odpowie. W dwa dni wyłapałeś 50% ostrzeżeń, radzę się jednak powstrzymywać, bo tak szybko jak przyszedłeś możesz odejść. gluttony sam wiesz, że racji nie masz, pisząc "zamknijcie temat" po wyjaśnieniu leona. Kiedyś byłem świadkiem jak i uczestnikiem rozmowy, gdzie leon był prowokowany, lecz nie napisał nic obraźliwego, może dlatego, że akurat byłem też uczestnikiem (a wiadomo, że gracza łatwiej obrazić niż administrację).

 

gluttony, jak nie będziesz szukał na siłę problemów, to nikt Cię wyzywać nie będzie, krytykować itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gluttony, skoro wszyscy mówią Ci że z Twoim zachowaniem jest coś nie tak to powinieneś się zastanowić nad tym a nie wmawiać sobie, że to właśnie wszyscy się mylą

kolejny przykład Twojego podejścia do innych

popełniłem stary prosty błąd:nie rozmawiaj z ...., sprowadzą cię do swojego poziomu i wygrają doświadczeniem

Lubię czytać rozmowy z zawartością ironii, zachęcające do dalszej dyskusji, ale nie ociekające chamstwem. Niestety niektórzy nie umieją pogodzić się z tym, że pozostali mogą mieć inne zdanie na jakiś temat i drążą dalej. A wiadomo co z tego wynika... Nie rozumiem po co toczyć z kimś wojny? Czy to sposób na zabłyśnięcie? Czy pokazanie, że jest się lepszym? To trzeba pokazywać, że jest się lepszym? Rozumiem, że samo „wewnętrzne uczucie” jest niewystarczające i trzeba komuś „głupiemu” dokopać na forum publicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gluttony, wiesz co to jest prowokacja ? Już Ci pisałem, jak byś nie prowokował, to by Ci leon rodziny nie obraził.

Napiszę to samo co NG, skoro Ci wszyscy mówią, że coś jest nie tak, to jednak chyba jest.

 

Zamykam niepotrzebną dyskusję, prowokacja nawet w polskim prawie nie jest uznawana za dowód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.