Skocz do zawartości

Likwidacja demontowni


browar

Czy jesteś za całkowitą likwidacją demontowni na warunkach przedstawionych poniżej ?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za całkowitą likwidacją demontowni na warunkach przedstawionych poniżej ?

    • TAK
      13
    • NIE
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Temat wraca jak bumerang mam do zaproponowania rozwiązanie ;)

Likwidacja demontowni.... w zamian... przez 7 dni demontownia zwraca 100% surowców wydanych na flotę/ obronę. Kto chce się wycofać z floty i przejść na eko może to zrobić bez płakania o stratach :)

 

Po 7 dniach całkowita likwidacja demontowni

 

proszę o głosy i wypowiedzi w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie przejdzie ;) Oczywiście jestem na tak.

Już wiele razy opisywałem jaja, jakie robią ecowcy tzn.

1. ma zero floty, nie da sie mu nic zrobić

2. skanuje sobie galaktykę

3. widzi bfs

4. stawia flotę

5. robi złom

6. demontuje

7. nic nie można mu zrobić

 

Ale wg adminów, o to chodzi w tej grze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a jaki jest sens istnienia demontowni Narielku ?

Budowa floty i demontaż ? jak nie umiesz latać nie buduj, albo nie buduj więcej niż potrzebujesz :)

A skoro demontownia będzie przerabiana może nas oświecisz i zdradzisz jakieś szczegóły ? a może to ściśle tajne i zostanie wcielone po euro2012 pod warunkiem że wygrają polacy ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie jest to ściśle tajne. Temat nie dotyczy ujawniania moich planów a usuwania demontowni. Swoje napisałem i jak lenisz się czytać forum lub używać szukajki to już twoja strata.

 

Zwracając się do mnie jak do bobaska zaliczasz się do listy użytkowników którzy na moim monitorze mają kolor tła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki bulwers nie można normalnie zapytać?? ;/ szukac... tyle pomysłów propozycji , znaleźć coś ... nie jest łatwo :)

tak btw ostatnie posty w temacie o kasacji banku autorstwa deusa sugerowały założenie tematu z demontownią więc nie wiem ...

 

Może więcej dystansu Nariel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nasz doświadczony nowicjusz gluttony trochę mnie podrażnił więc wybacz ale mam teraz małego nerwa tak jak IWNF, Skuzi, LEON, deusx itd.

 

 

Neriel, wyluzuj proszę...

 

Browar zadał normalne pytanie, a ty mu od razu wyjeżdżasz jakby ci matkę zabił...

 

Złe (wg ciebie) zachowanie osoby trzeciej (Gluttony) nie upoważnia cię do dostosowywania do niego swojego zachowania, chyba że twoim celem jest zniżanie się do jego poziomu.

 

Pax i do przodu.

 

Ja także jestem za zlikwidowaniem demontowni, albo obniżeniem %, jaki zwraca za statki, bo obecnie najbardziej opłaca się skan-budowa-wlot-demontownia, a to psuje grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Dziś dostałem ciekawe PW.

Część brzmiała nastepująco :

,,...wiec jak chce sie kogoś zjechać to wypłaca sie z banku robi flote niszczy zbiera szczątki i demontowania."

 

Myślę, że z demontownią ,,coś" zrobić trzeba. Ale czy całkowicie usuwać, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie przemyślę czy dać limit ilości czy wartości. Jak wiadomo w godzinę 6 kk GŚ zdemontować to i tak się opłaci bo sporo tym można zdziałać.

 

Pisałem już, że jakieś tam floty będzie można demontować, większe będą płatne za dodatki. Chociaż tu też zastanawiające czy dawać płatne, czy nie dawać wcale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większych nie dawać wcale. Neriel, każdy musiałby liczyć wartość floty do demontu ? Średnio mi się to widzi chyba, że będzie przycisk max obok statków, ale to tylko dobre rozwiązanie jak się demontuje jeden rodzaj statków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. rozwalacie byle floty i sie dziwicie ze nie ma na co latac -.- albo jak jakis flociarz idzie na 100% eko.. dajcie ludziom grac a nie wymyslacie takie gowna zeby tepic nawet top 3000

 

taki maly przykladzik: (nieudolna próba)

Starcie flot z: 06-07-2011 15:46:38.

 

Agresor Brodi

    Pancernik - 30.000.000

 

Obrońca Raidy

    Lekki myśliwiec - 5.000.000
    Sonda szpiegowska - 3.686
    Satelita słoneczny - 432.432
    Gwiazda Śmierci - 500
    Ultra transporter - 10.000.000
    Wyrzutnia rakiet - 16.082.992
    Działo Gaussa - 1
    Wyrzutnia plazmy - 1
    Mała powłoka ochronna - 1
    Duża powłoka ochronna - 1

 

Agresor Brodi

    Pancernik - 30.000.000

 

Obrońca Raidy

    Gwiazda Śmierci - 500
    Ultra transporter - 9.258.445
    Działo Gaussa - 1
    Wyrzutnia plazmy - 1
    Mała powłoka ochronna - 1
    Duża powłoka ochronna - 1

 

Agresor Brodi

    Pancernik - 30.000.000

 

Obrońca Raidy

    Gwiazda Śmierci - 500
    Ultra transporter - 6.909.078
    Działo Gaussa - 1
    Wyrzutnia plazmy - 1
    Mała powłoka ochronna - 1
    Duża powłoka ochronna - 1

 

Agresor Brodi

    Pancernik - 30.000.000

 

Obrońca Raidy

    Gwiazda Śmierci - 500
    Ultra transporter - 4.558.473
    Działo Gaussa - 1
    Wyrzutnia plazmy - 1
    Mała powłoka ochronna - 1
    Duża powłoka ochronna - 1

 

Agresor Brodi

    Pancernik - 30.000.000

 

Obrońca Raidy

    Gwiazda Śmierci - 500
    Ultra transporter - 2.206.675
    Wyrzutnia plazmy - 1
    Duża powłoka ochronna - 1

 

Agresor Brodi

    Pancernik - 30.000.000

 

Obrońca Raidy

    Gwiazda Śmierci - 500
    Duża powłoka ochronna - 1

 

Agresor Brodi

    Pancernik - 30.000.000

 

Obrońca Raidy

    Gwiazda Śmierci - 500
    Duża powłoka ochronna - 1

 

 

 

Bitwa zakończyła się remisem. Floty wracają na swoje planety!.

 

Agresor stracił 0 jednostek.

Obrońca stracił 1.098.250.937.000 jednostek.

Na tych współrzędnych znajduje się teraz 369.000.000.000 Metal i 243.521.130.000 Kryształ.

Prawdopodobienstwo powstania ksiezyca: 20% (6.125.211%)

 

 

I po co to komu było? lecial zeby byle drobne zlomu dostac. i przez takich odechciewa sie poczatkujacym grac (dla mnie zadna strata tyle surkow ale dla newbie calkiem spora)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget

Dodam może kolejny piekny cytat, który jest kolejnym przykładem żeby zrobić coś z demontownia.

 

XXX: teraz akurat zdemontowalem bo mialem plany ambitne ale wieczorem znowu wroce do pierwotnego stanu moze nawet dobije do tego pelnego 1kkk zobaczymy

 

Co to za gra? Ktoś chce flote to dziś ją ma, jutro ma focha to demontuje.

A następnego dnia widzi cel i znów ją robi.

Tak nie może być.

 

Kolejna sprawa ochrona nowych graczy... gram 3 dni, i już drugiego dnia zostałem solidnie pojechany plus rakiety za to że zeskanowałem lepszego gracza. Cyrk jakiś.

Dajcie przynajmniej 3dniową ochrone nowych graczy, bo grać się odechciewa.

Jeśli admin lekceważy to... zapraszam na u5, po 1 dniu odechce Ci się grać jak zaczne Cię jechać dla zabawy.

 

Jestem tu kilka dni i powiem tak : TEAMIE macie dużo do zrobienia, bardzo duzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus
XXX: teraz akurat zdemontowalem bo mialem plany ambitne ale wieczorem znowu wroce do pierwotnego stanu moze nawet dobije do tego pelnego 1kkk zobaczymy

Ten kolega bzdury pisze w/g mnie. Nikt od tak nie demontuje 1kkk auror. Wpis pojawił się na SB. 1kkk sond może zdemontował, żeby w statach zabłysnąć.

A nawet jeśli zdemontował 1kkk auror, stracił 300kk. Niech tak zrobi jeszcze dwa razy a straci 90% swojego stanu posiadania. może nauczy się wtedy liczyć.

 

Kolego I_Will_Never_Forget, żeby sytuacje z gnębieniem nowych graczy były sporadyczne, konieczny jest nowy wzór na niszczenie moona. Jak stary wyga się natnie i straci 200kk GŚ, to następnym razem sobie odpuści takie zabawy z młodymi w kotka i myszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :D nie wierzę, minęło parę dni i ludzie kopiują moje teksty :D

tak tak... zróbmy NIEZNISZCZALNE moony :)

 

i will a ja zapraszałem do siebie, tutaj miałbyś spokój i piękną zabawę

 

poczekaj tylko jak będziesz musiał miesiąc farmić by mieć gęsi na moonkilla, a jak ci spadną to od nowa zabawa :)

I NIE PISZ DO ADMINISTRACJI ŻE COŚ MUSI Z GRĄ ROBIĆ!!! oni już tu są 5 lat więc skilla mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość I_Will_Never_Forget
hehe :D nie wierzę, minęło parę dni i ludzie kopiują moje teksty :D
Gdzie?

Chyba nie mówisz o moich cytatach bo to nie sa cytaty Ciebie.

 

deus może się wypowiesz czy zamierzasz coś zrobić z demontownią, bo może te dyskusje nie mają sensu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amnezjo, parę dni temu podawałem przykłady w punktach o grze bez demontowni jako najlepszej formie posiadania floty :)

A ty teraz dopiero albo to zauważyłeś albo gdzieś przeczytałeś na forum ;) Grtz spostrzegawczości

 

To, że demontowania jest zła pisało wielu ludzi przed tobą.

 

 

Ja proponuję, aby zwracała ona:

 

60% za obronę

50% za flotę

 

Bez zbędnych ograniczeń, płatności itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.