Skocz do zawartości

Lokata w banku


spedrider

Rekomendowane odpowiedzi

Było już nie raz.. i się jakoś nie przyjęło..

Mi by pasiło ale to już zbyt piękne żeby nic nie robić a surka leci :P Wyobraź sobie u dodatkerów co zakupią sobie mega ilość surki, i w 7 miesięcy podwoją tą ilość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że są w dobry sojuszu?

Budujesz flotę, skanujesz nieaktywnych i farmisz - masz surkę. Do tego z eco ci się wydobędzie.

A to że nie ma flot to wina banku :) Nie trzeba mieć ani jednej jednostki floty a grać się dalej da - co jest całkowicie dla mnie niezrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim celu? Nie potrzeba ani jednego.

Logujesz się do gry, klikasz bank, klikasz wpłać ze wszystkich planet, masz zebrane całe eco jednym kliknięciem do banku, gdzie tego nie da się sfarmić, fs nie musisz zrobić!! Wylogowujesz się.

Cała operacja zajmuje 10 sekund!! Tyle dziennie poświęcasz na grę. I ty jeszcze chcesz, by dostawać z tego tytułu profity w postaci większej ilości surki z jakiegoś oprocentowania? A jak ustalimy stawkę WIBOR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to że nie ma flot to wina banku :)

 

to, że nie ma flot nie jest winą Banku, Kicha już to kiedyś napisał wyraźnie ale powtórzę....TO JEST WASZA WINA.....nie dacie się rozwinąć nikomu, złomujecie wszystko co tylko się rusza i na drzewo nie ucieka - nawet najmniejsze floty początkujących - tym samym sprawiacie, że każdy zamiast latać trzyma surkę w banku, dopiero jak potrzeba to stawia z niej flotę

 

To, że większość trzyma surowce w Banku to jest SKUTEK a nie PRZYCZYNA

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty bredzisz?

Zlikwidujmy bank i stanie sie jedno z dwóch:

1. Gracze postawią chociaż UT i będzie na co polować, będą przewozić surkę na nowe kopalnie

2. Gracze odejdą - nie będzie na co polować, tyle że teraz też nie ma na co polować, więc mała strata

 

Droga Pani, w tej grze chodzi o to by robić FS!! Każdy farming i złomowanie zależne jest od tego czy mamy flotę, czy jest na fs, czy jej nie straciliśmy przez bfs. Trzeba go odebrać itd.

 

Tak jak pisałem, 10 sek dziennie TO NIE JEST GRANIE, to zabija tą grę a nie tak jak bredzisz, SKUTEK :) chyba bez k

Wychodzi na to że mnóstwo osób tutaj najnormalniej w świecie się boi stawiać flotę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaręczam Ci, ze stanie się to drugie - gracze słabsi odejdą a to dlatego, ze nie potraficie uszanować swoich farm...jeździcie do bólu

 

na Ogame, każdy dba o swoją farmę:

- dlaczego?? bo każdy wie jak wiele czasu trzeba poświęcić na rozwinięcie się

- czemu potrzeba dużo czasu na rozwinięcie się ? bo nie gra się na speed'zie tak jak tutaj

 

tam surowce kapią jak umarłemu krew z nosa, flota lata godzinami a tu? wystarczy ostre klikanie kilka dni i masz całkiem spore eko nie wspominając juz o flocie

 

nie wiem czy znajdzie się ktoś tutaj [a jeżeli już to garstka] kto złomuje tylko i wyłącznie dla %, znasz kogoś kto odesłał obrońcy cały złom na odbudowę? bo ja nie a wręcz przeciwnie - znam takich, którzy tylko patrzą jak drugiemu zawinąć PZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Teraz to i ja głos zabiorę.

 

W całej rozciągłości popieram to, co napisała nasza droga Pani.

Proszę sobie przypomnieć jakie ST i SJ wstawiał kolega top1 u2. Prócz jeża brał wszystko w recki. Nawet utki.

Wątpiącym proponuję przeprowadzenie testu. Proszę sobie zrobić ze śmieci topową flotę (ilość / nie jakość). Po przeliczeniu pkt. zleci się do niego cała topka w poszukiwaniu flotki.

Bez znaczenia jest, że top2 lub 3 wstawia SJ zrobione na top350.

Śmiech drodzy koledzy, takie zachowania powinny być piętnowane przez innych graczy.

 

Taka jest przyczyna braku flot na starszych unii. Pazerność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja gdzieś napisałam, aby nie złomować i przerzucić się na uprawianie ogródka i koszenie trawki??

 

chodzi mi dokładnie o to co napisał LEON - pazerność [nie chciałem tego tak dosadnie pisać]....za 10-cioma UT gnalibyście z Krakowa do Warszawy, taka jest prawda

 

dajcie nowym rozwinąć skrzydła, czyż nie przyjemniej jest zapolować na 5kk GS zamiast na 1k UT?

 

na chwilę obecną Wasze zachowanie wygląda tak [rozmowy z SB] :

- minęła pełna godzina, patrzę w staty , gracz X ma skok we flocie, szukam i leceee

 

nie ma znaczenia co gracz X postawił, ważne żeby go skasować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.