Skocz do zawartości

Sygnaturka


spedrider

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadłem na pomysł iż w podglądzie mógłaby znajdować sie sygnatura ze statystykami z gotowym linkiem do wklejenia np:forum(inne) lub inna gra np jakaś strzelanka.

 

Zalety:

 

-Gracze mogą się pochwalić statami

-Reklama gry oczywiście byłby to odnośnik do strony ogam.online a wizualnie banner ze statystykami

-Innowacja bo mało co gier takie coś posiada

 

Ewentualnie do tego jeszcze taki banner http://userbars.freehostia.com/templates.php?isImage=true&txt=Proud%20Lajt%20Brigade%20Member&background=pictures/3.png tylko z napisem ogam.online User coś na tej zasadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yy gluttin chodzi ci o to że będzie przeciąrzało serwer? Praktycznie o 1milisekunde prowadziłem prywatny serwer i wiem co i jak.

 

P.S zależy też czy deus niektóre obrazy wstawia np na imageshacka(uwież mi są tacy) bo to przymula jak dobrze się skompresuje obraz to nawet nie będzie żadnej róznicy a takie coś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Skrypt już mamy gotowy, rozmieszczenie też. Pozostała tylko porządna, ładna grafika i będziemy mogli się cieszyć sygnaturą z naszymi danymi. Nie będzie ich dużo, będzie:

NICK [1.1.1]

Punkty

TOP

 

i tyle, uważam, że więcej nie trzeba. Więc teraz to na prawdę kwestia jednego, dwóch dni.

 

W ramach małej ciekawostki, tak to wyglądało na początku tworzenia:

http://play.ogam.online/test/cache/ubanner/2479.jpg

 

Ostatecznie baner będzie podobny, tylko większy i będą specjalnie stworzone miejsca pod nazwy, cyfry ;) Skrypt został zrobiony tak, że nie będzie obciążał serwera, raz wczytany obraz będzie zapisany i nie będzie już pobierał danych z serwera, dopiero po podliczeniu statystyk zostanie usunięty i wczytany na nowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Deus może jeszcze dodasz do tej sygnatury takie dane jak Uni (dość ważne) i może sojusz ? To już tak dla kosmetyki ;).

 

Można też (szczerze myślałem, że tak będzie wyglądało) wyświetlić wszystkie dane pkt dotyczące konta.

Po prawej lub lewej stronie, w słupku wypisać pkt za poszczególne dziedziny (badania, flota, etc.). Wyglądałoby to troszkę fajniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że uni styknie. Właśnie tego brakowało jak zerkałem na czyjąś sygnę.

 

Deus chyba ma rację.. za dużo liczb oszpeci pół tła (są zbyt wielkie). Może ew. TOP same dodać ale liczby pochłoną za dużo miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.