Skocz do zawartości

[U2] Legion 501 vs |LEGIONY POTĘPIONYCH|


Plus&Minus

Rekomendowane odpowiedzi

1.Tag i pełna nazwa sojuszu wypowiadającego wojnę i sojuszu, któremu wojna jest wypowiadana.

 

[L51] Legion 501 vs |L-P| |LEGIONY POTĘPIONYCH|

 

2.Tagi i pełna nazwa wszystkich sojuszy dołączających się w trakcie trwania wojny wraz z data i strona, po której się opowiadają : [w przypadku braku takowych pole pozostanie puste.

 

Żaden sojusz trzeci nie może dołączyć do tej wojny. Jest to zabawa wyłącznie i jedynie miedzy tymi dwoma sojuszami.

 

3.System liczenia:

 

- procentowy

 

 

4.Warunki zakończenia wojny:

 

25.06.2011 (Godzina : 24:00) - 18.07.2011 (godzina 22:00) bądź uzyskanie 15.000.000.000 %

5.Minimalny próg raportów liczących się do wojny jest ustalany przez sojusz przed przystąpieniem do działań wojennych i musi znaleźć się w deklaracji wypowiedzenia wojny.

 

 

Minimalne RW od 5.000.000 %

 

 

6. Powód wypowiedzenia wojny.

 

a) Odniesienie do naszego pkt regulaminu sojuszu :

 

Cytat

c). Ze względów rozwojowych Rada Sojuszu ma prawo, przynajmniej raz w roku, podjąć decyzję o uczestnictwie sojuszu w wojnie.

 

 

b) Sojusz LEGION POTĘPIONYCH starał się rekrutować graczy z LEGION 501

 

c) BO LEGION moze byc tylko jeden na uni2

 

d) Chcemy zaszaleć w wakacje

 

7. Opcje dodatkowe

 

- Gracze usunięci od startu z wojny są traktowani nadal jako członkowie sojuszy

- Gracze którzy dołączą do sojuszu biorącego udział w wojnie nie biorą w konflikcie udziału

a) RW gracza AGRESORA które miesci się w progu % nie zalicza się do wojny

b) RW gracza OBROŃCY który przegrał a dla atakującego RW miesci się w progu % nie zalicza się do wojny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie u nas nikt floty nie posiada jedynie troche ja a powodem tak naprawde jest to że Liqidator wczoraj zlamił jak nie wiem co i teraz wojne wypowiadają zeby pokazać honor ale to pojęcie jest niestety dla nich obce..... ;) oczywiście wojny nie przyjmuje nikogo nie rekrutuje bo mam w du*** za przeproszeniem takich graczy jak Liqidator czy brasilas którzy nie umieją floty uchować a w dodatku nie wiem jak u was ale kiedyś u mnie w sojuszu byli kretami słynnego gracza donnbambos..... a tworząc ten sojusz w du*** miałem wasz i w to samo możecie mnie pocałować każdy ma swoje prawa i każdy może robić co mu sie podoba i zakładać jakie sojusze chce nie wy tu rządzicie i nie od was to zależy narty ;) jak chcecie wojenki to nauczcie posługiwać sie flotą brasilasa i liqidatora potem pogadamy a ja sam nie zamierzam walczyć ;) WOJNY NIE PRZYJMUJE!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.