Skocz do zawartości

statystkyki na dzien


wiesiek9911

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że póki nie sprecyzujesz propozycji to nikt nie będzie wiedział o co Ci chodzi. Rozumiem, masz wakacje, nachlałeś się i piszesz byle co :]

 

 

 

 

@EDIT

 

Neriel i Kicha, no właśnie nie wiadomo o co chodzi, jeden myśli, że to, drugi myśli, że to. Ja mam zupełnie inne pojmowanie tego co napisał.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście z 4x musiałem czytać zanim obkminiłem... zdaje się, że chodzi o dodatkową kolumnę w statystykach pokazującą różnicę między moją ilością pkt, a osobą na wyższej pozycji.

 

1. Gracz1 3.523.536.931 (0)

2. Gracz2 3.277.969.363 (245.567.568)

 

Jeśli o to chodziło, to nie widzę jakiegoś większego zastosowania... żadnych wielkich obliczeń - zwykłe odejmowanie i nie trzeba jakoś dokładnie tego wiedzieć.

Poza tym punkty cały czas się zmieniają, więc co z tego, ze wiemy ile nam brakuje jeśli po podliczeniu ta różnica się zwiększy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proponuję zostawić tak jak jest... Znowu kombinujecie utrudnienie dla flociarzy bo nie umiecie lub nie chcecie robic FS, a tak macie cały dzień spokoju od skanów, albo zazdrościcie innym że latają lepiej od Was... Jestem na NIE związane z wszelkimi zmianami w częstotliwości aktualizacji statystyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tassadar ja skanuje wszystko co popadnie ;)

Nie patrzę na statystyki, chyba że znajdę flotę i sprawdzam czy to wszystko co delikwent ma.

Ale często tak jest, że serwer laguje w godzinach przeliczeń i w razie ataku, nie mam szans na ucieczkę. Tyczy się to również moich celów.

A 3 podliczenia na dzień nikomu nic złego by nie zrobiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeś sobie ubzdurał.. przewrażliwiony jesteś.. to miała być propozycja DODANIA a nie zastąpienia..

 

Z tego co pisze gluttony to wynika co innego:

 

Ale często tak jest, że serwer laguje w godzinach przeliczeń i w razie ataku, nie mam szans na ucieczkę. Tyczy się to również moich celów.

A 3 podliczenia na dzień nikomu nic złego by nie zrobiły.

Czyli że miałaby ulec zmianie częstotliwość aktualizacji statystyk.

Co do dodania nowych statystyk nie mam nic przeciwko.

 

Myślę że wielu osobom a m.in. flociarzom (czyli również mi) nie spodobałby im się ten pomysł. Nie umiesz bądź nie chcesz latać - nie lataj.

Masz laga przy podliczeniu o pełnych godzinach - wysyłaj wcześniej FS'a to nie będziesz miał niepewności że przez niego zezłomują Cię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie gluttony napisał temat.. ale rzeczywiście post wcześniej coś tam zaproponował...

 

Gluttony może ma swoją propozycję ale w takim razie można robić sobie inny temat, bo tu mówimy o nowej opcji.

Tylko niech się jeszcze wiesiek wypowie, bo nie wiemy jakiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorka ze teraz sie wypowiadam ale kaca leczylem dosc dlugo mi wlasnie chodzi o staty dobowe ze punkt 24 00 czyli polnoc sa podliczenia ogolne czyli czy ktos stracil czy zyskal w jakims malym sensie jest to mala pomoc w sumie moze byc tez podliczenia statystyk pk tygodniowe mi to nie robi roznicy ja tylko napisalem swoj pomysl a co z tym zrobia admini to juz ich sprawa zalu nie bede mial a btw nie czytaliscie ze zrozumieniem tutaj bardziej chodzi mi o ludzi z dalekich miejsc im by to pomoglo a poza tym na kazdej grze w ktora gram badz gralem to byl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.