Skocz do zawartości

Kilka pytan dotyczacych regulaminu gry


emieczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kilka pytań dotyczących regulaminu

już wyjaśniam o co konkretnie mi chodzi

 

 

 

"2.3. W przypadku, gdy wielu użytkowników ma dostęp do wielu komputerów połączonych ze sobą (posiadają jedno IP zewnętrzne) możliwe jest zalogowanie wszystkich użytkowników jednocześnie (zachowując zasadę, że każdy się zaloguje na osobnym komputerze)."

 

-- mamy to samo ip internetu (router, osiedlowe, każdy ma swój komputer)

 

"2.4. Zgłoszona gra z jednego IP zabrania:

-Bycia wszystkich zgłoszonych w tym samym sojuszu

-Jakichkolwiek pożyczek

-Transportu surowców

-ACS oraz łącznej obrony"

 

**** czy jeśli mamy wspólne ip internetu (router) nie możemy korzystać z poniższych opcji?

 

-ACS oraz łącznej obrony

-Wypożyczanie Recyklerów

-Ataki organizowane pomiędzy dwoma graczami w celu zniszczenia floty jednego z nich i utworzenia księżyca (tzw. Moonmaking)

-Zatrzymywanie floty u kolegi

 

 

z tego co wyczytałem z regulaminu zrozumiałem iż nie jest to możliwe, tak tylko chce się upewnić zęby nie było mekeke ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z punktu 2.4 należy nie przejmować się tylko ''zakazem wspólnego Sojuszu'' - to JEST DOZWOLONE [punkt ten nie został jeszcze wykreślony ale jest dopuszczalne bycie w jednym Sojuszu od czasu zniesienia Banku Sojuszowego]

 

reszta tak jak jest wymieniona jest ZABRONIONA - krótko mówiąc całkowity zakaz kontaktu flot pomiędzy kontami [ataki, obrona, próby moonowe, transport surki, ACS]

 

Gra na jednym IP powinna być zgłoszona, jeśli tego nie zrobicie a SGO na unii to wyłapie to poleci ban....jeśli zaś zgłosicie grę a nie będziecie przestrzegali zasad gry z jednego IP to też poleci ban :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To jaki ma sens bycie w jednym sojuszu skoro nie mogę podstawić floty by uratowac kolegę? Więc ten punkt jak najbardziej może zostać. :)

 

 

Możesz sobie sweet pm'ki wysyłać i próbować topować w rankingu, taki to sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co odswiezasz temat z przed miesiaca? :oO:

 

 

A po co zadajesz głupkowate pytania? Dopóki temat nie jest zamknięty mogę się w nim udzielać, więc jeśli łaska, nie wtykaj nosa :)

 

 

[ps: przydała by się opcja wygaszania postów]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.