Skocz do zawartości

CZas lotu floty- wzory


bluelord

Rekomendowane odpowiedzi

A tutaj nie ma ich. To, że inni to robią znaczy, że i my musimy ?

 

Neriel to bardzo dobrze ujął. Ze wzorami różnie dobrze możemy Wam dać panel, żeby każdy wiedział, kiedy ląduje flota przeciwnika. Jaki sens ma wtedy gra i falanga ? Dajmy obrońcom jakąś szansę na ucieczkę przed falangą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba tez trafic co do sekundy dajac komus 2 s jest w stanie podniesc flote

A tutaj bym coś zrobił.. jeśli już kogoś złapaliśmy na falangę to nie powinien mieć możliwości ucieczki w 2s.

Trzeba tu też mieć fuksa, żeby kliknąć w idealnym momencie (przed atakiem a po dolocie) ale jeśli ktoś się dał złapać na falandze to już jego wina.

 

Proponuję dać coś takiego jak w banku - jeśli planeta jest atakowana oraz leci na nią własna flota to po wylądowaniu 5s blokady na wysyłanie.

W farmingu to nie przeszkodzi, bo nikt nas nie będzie wtedy atakował, więc blokada będzie dotyczyć tylko próby ucieczki przed falangą jednak...

Jeśli jest tak jak deus mówił, że łatwo znaleźć wzór na czas lotu floty to i tutaj trzeba by uniemożliwić wyliczanie np. dodając możliwość wpisania dowolnej prędkości np. 12%.

Próbując wyliczyć flotę chyba trzeba założyć na jakiej prędkości flota leci (pewny nie jestem bo tego nigdy nie robiłem) więc taki bajer załatwi sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A inaczej powinno być?

Czy ST nie powinny być czymś niecodziennym, a złapanie kogoś jakimś osiągnięciem?

 

Mnie by nie bawiło łapanie jednej floty za drugą bez żadnego wysiłku.. gdybym latał :P

 

Poza tym peeeełno ludzi pada ofiarą alkoholu i baraku czasu.. byle korek wystarczy by się spóźnić 5 minut i jeśli ktoś wyczai, że nie ma Cię na koncie.. żegnasz się z flotą.

Można i z pośpiechu błąd popełnić i wysłać FS na złą godzinę.

 

 

Nie ma co iść na łatwiznę, niech ludzie mają okazję zrobić dużą flotę - im więcej inni zrobią tym więcej kiedyś ktoś na nich zyska i radość ze złapania go będzie większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.