Skocz do zawartości

Kac Vegas w Bangkoku / The Hangover Part II (2011)


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

http://1.fwcdn.pl/po/99/60/519960/7376616.3.jpg?l=1306031606000

 

reżyseria: Todd Phillips

scenariusz: Craig Mazin, Todd Phillips (więcej...)

premiera: 3 czerwca 2011 (Polska) 2011-06-03 25 maja 2011 (Świat) 2011-05-25

produkcja: USA

gatunek: Komedia

 

W kontynuacji bijącej rekordy popularności komedii Kac Vegas Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms), Alan (Zach Galifianakis) i Doug (Justin Bartha) udają się w podróż do egzotycznej Tajlandii na ślub Stu. Po niezapomnianym wieczorze kawalerskim w Las Vegas Stu nie chce ryzykować i planuje przed weselem bezpieczne i spokojne późne śniadanie. Ale życie nie zawsze układa się zgodnie z planem. To, co wydarzyło się w Vegas, przeszło już do historii, ale to, co będzie miało miejsce w Bangkoku, wydaje się po prostu niemożliwe.

 

 

Jak przez mgłę pamiętam pierwszą część, dlatego też ciężko mi je porównywać. Nie jestem zatem w stanie ocenić, czy dwójka dorównuje poprzedniczce. Jestem za to w stanie powiedzieć, że na pewno nie odbiega od normy.

 

Film jest przezabawny. Najśmieszniejszy film jaki widziałem od czasów Dużych dzieci. Nie trzeba się bać, że popularnością jedzie wyłącznie na renomie.

Twórcy kolejny raz odwalili kawal dobrej roboty. Stworzyli scenariusz imprezy, na której pewnie każdy chciałby się chociaż raz w życiu znaleźć.

 

Zaszaleć, a potem nie pamiętać nic ... nie pamiętać do końca filmu, gdzie ponownie mamy pokazane zdjęcia z pamiętnej nocy. Trzeba przyznać, że zdjęcia biją całą resztę na głowę. Płakałem ze śmiechu jak dziecko.

 

Polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.