Skocz do zawartości

S&D


Turi

Co ty na to?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co ty na to?

    • Tak
      10
    • Nie
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Jest zabawa zgłaszają się do niej gracze. Każdy podaje całą swoją flote. Następuje wybranie grup przez organizatorów, tak by grupy były jak najbardziej zbliżone do siebie flotą. Od konkretnego % RW jest wrzucane na forum i dodaje się ten % do wszystkich procentów grupy. Grupa, która ma ich najwięcej wygrywa. - Przynajmniej tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wroce z roboty to napisze to ladniej w skrucie bo fajny pomysl....

Niee może lepiej ktoś inny niech się tym zajmie xD

 

 

Ja też nic tutaj nie rozumiem. To wygląda jak regulamin - długi, nudny i nie chce się czytać ^^'

Trzeba to jakoś streścić, bo przecież gdybym podał regulamin z losowej stronki to ciężko będzie zgadnąć co to za strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przeciwieństwie do Was ja coś z tego wywnioskowałem. Może dlatego, że chyba jedyny to przeczytałem w całości.

 

Jest zabawa zgłaszają się do niej gracze. Każdy podaje całą swoją flote. Następuje wybranie grup przez organizatorów, tak by grupy były jak najbardziej zbliżone do siebie flotą. Od konkretnego % RW jest wrzucane na forum i dodaje się ten % do wszystkich procentów grupy. Grupa, która ma ich najwięcej wygrywa. - Przynajmniej tak to wygląda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe ale... mogę kisić surkę w banku i mieć 1kk GS :) przydzielicie mnie do silniejszej grupy (bo w kazdej grupie muszą być silni i słabi by to miało sens)

Po przyjęciu wyplacam sure z banku stawiam 20kk GS i wale wszystkich jak leci z innej grupy. unikając mocniejszych którzy są w mojej grupie:)

 

Chyba ze w trakcie zabawy nie wolno budować floty:) ale to nie miało by sensu.

 

Zakaz demontarzu floty pod groźbą dyskwalifikacji chyba najlepszym wyjściem z sytuacji. jedni nabudują zdemontują znów nabudują... a i Ci co chca postawic flote zeby cos stracic 2 razy sie zastanowia nim zbudują by potem zdemontować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 23 lata, byłbym w grupie 2 czy 3 ?:P

 

Chyba poinno być "do 18" 19-23 , 24-27 , 28-35 , 36+ :P

 

Tak się miałem ochotę czepnąć:P

 

 

ok

 

takie grupy wiekowe pasują i to co powiedział mój przedmówca to się zgodzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.