Skocz do zawartości

Wymuszenie bana


Gość Braus

Rekomendowane odpowiedzi

tak bo było 5 atakow na mona i 3 na planete co nie powinno przyczynic sie do nalozenia bana.

jednak przez moje nie dopatrzenie sprawdziłem szybko wiecej sie juz to nie powtórzy napewno

 

Sprawdzenie tego zgłoszenia zajęło SGO powiedzmy około 3-5 minut.

Konto miało bana.

 

Odpowiedź SGO na post / kolejne 2-3 minut. Monitorowanie bzdurnego wątku. Kolejne stracone minuty i "stres"

 

 

Proponuję w związku z tym, że takie działania są ostatnio na porządku dziennym / wprowadzić do tabeli kar bana za usiłowanie wprowadzenia w błąd SGO i bezpodstawne wymuszenie bana

 

 

EDIT:

 

Pomijając oczywiście fakt, że w tym przypadku SGO popełnił błąd. Ban się należy, ponieważ:

2) Więcej niż 6 misji napadaj / niszcz na jedną planetę/księżyc od godziny 0:00 do 24:00 będą definiowane jako bash i są niedopuszczalne. Zasada ta nie dotyczy ataków na konta nieaktywne ponad 7 dni.

sześć ataków tyczy się planety i moona. Gdyby stosować interpretację SGO wtym przypadku, to możnaby zaatakować gracza pod jednymi kordami 12x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego, bzdury piszecie. Tak uważam

 

Nie wolno atakować na jednych kordach 12x. Proszę o zabranie głosu przez Admina lub odesłanie mnie do linku który wyjaśnia tą kwestię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie kolego, bzdury piszecie. Tak uważam ja.

 

SGO wyjaśnił Ci punkt regulaminu, a Ty dalej się z tym nie zgadzasz ? Sam przytoczyłeś w innym temacie fragment regulaminu:

2) Więcej niż 6 misji napadaj / niszcz na jedną planetę/księżyc od godziny ...

6 ataków na jedna planetę / księżyc co jest rozumiane jako 6 ataków na jedną planetę LUB księżyc, a nie I.

 

 

 

LEON jesteś na tym forum znany z tego, że kłócisz się ze wszystkim co się tutaj tylko znajduje. Nie uważasz, że wypadałoby trochę spuścić z tonu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w/g Was mogę na jedne kordy wlecieć 12x?

 

ciekawa interpretacja regulaminu.

2) Więcej niż 6 misji napadaj / niszcz na jedną planetę/księżyc od godziny 0:00 do 24:00 będą definiowane jako bash i są niedopuszczalne. Zasada ta nie dotyczy ataków na konta nieaktywne ponad 7 dni.

 

Na czerwono są zaznaczone kluczowe pkt. tego zagadnienia.

 

EDIT:

 

Proszę o zabranie głosu Admina gry.

Wiem Kicha, że sympatią mnie nie darzysz / ale regulamin, to regulamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci już raz odpowiadamy Ci na to pytanie - tak.

Jest to jednak głupie wyjście ze strony agresora. Konta można zaatakować 20 razy, tracąc 12 ataków na jedną planetę i moona niewiele pozostaje na pozostałe 20 planet/moonów.

 

LEON to my napisaliśmy ten regulamin, wiemy przecież o co w nim chodziło.

Jakby tego było mało, każdy z SGO ma już tutaj spore doświadczenie, więc możesz Nam wierzyć na słowo. Nie musisz czekać na Deusa, bo on Ci powie dokładnie to samo.

 

 

EDIT: LEON przecież ja Ci właśnie ten regulamin tłumaczę. Nie chcesz uwierzyć Nam, przyjdzie Deus, powie to samo i co ? Wtedy i to zakwestionujesz, bo jest inaczej niż myślisz ? To nie ma nic wspólnego z sympatią, bo przynajmniej coś się na forum dzieje ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc cierpliwie zaczekam na potwierdzenie 12x wlot na jedne kordy. Chętnie tak polatam

 

 

EDIT:

Kicha idiotę ze mnie chcesz zrobić?

 

6 ataków na jedna planetę / księżyc co jest rozumiane jako 6 ataków na jedną planetę LUB księżyc, a nie I.

 

Na jedną planetęLUB księżyc, oznacza 6a nie 12. Słowo na czerwono jest znamienne. LUB oznacza wybór. Gdyby było tak jak piszesz, musiałoby być:

2) Więcej niż 6/6 misji napadaj / niszcz na jedną planetę/księżyc od godziny 0:00 do 24:00 będą definiowane jako bash i są niedopuszczalne. Zasada ta nie dotyczy ataków na konta nieaktywne ponad 7 dni.

 

 

W powyższym cytacie potwierdzasz moje zdanie ale wciskasz mi, że 12x wlot jest zgodny z regulaminem? Jeśli tak by było, to pisałoby 12 misji napadaj a ty se możesz wybrać, czy te 12 na planetę wlecisz, czy na moona.

 

Bez urazy, ale jestem zaskoczony twoją interpretacją regulaminu

--------------------------------------------------------------------

Zostawiłem sobie na pamiątkę i żebyś w razie czego nie odszczekał:

scren

Napiszę wyraźnie, żebyś zrozumiał:

Można wysłać 12 ataków na te same koordy. Koniec dyskusji, żebyś nie dopatrzył się w tym kolejnego dna <.<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEON, nie wiem jak Ci łopatologicznie wytłumaczyć te 6 ataków żebyś zrozumiał ale się postaram...

 

Regulamin mówi wyraźnie o dozwolonych 6 lotach na dowolnie wybrany cel [moon, planeta] ...prostym więc jest, że jeśli przy planecie znajduje się kulka to na te same koordy zrobisz 12 lotów oczywiście stosując odróżnienie planety od moona

 

 

zrozum to i pogódź się z tym . Jeżeli się nie uda - zaleca się kontakt z lekarzem / farmaceutą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej niż 6 misji napadaj / niszcz na jedną planetę/księżyc

 

stosując tą waszą łopatologię mogę sobie polecieć najpierw 6 razy na moona na "napadaj" a za chwilę 6 razy na tego samego mona na niszcz.

Można wysłać 12 ataków na te same koordy

 

Zapis Więcej niż 6 misji napadaj / niszcz na jedną planetę/księżyc

 

oznacza 6 misji a "/" oznacza wybór. Logika zawarta w tym zapisie jest prosta jak dyszel. 3/3 jest OK. Ale 3/4 to bash.

Skoro się nie rozumiemy - to myślę, że wypada temat zamknąć i skończyć dyskusję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, że moon i planeta to nie to samo nie mam zastrzeżeń ale są 2 pojęcia "lub".

Akurat miałem na matmie takie pojęcia jak "lub" oraz "i".

Zajęło mi to 2 dni nim zrozumiałem, że "lub" oznacza WSZYSTKO, czyli jedna opcja, druga lub wszystkie opcje!

 

Mój przykład:

 

Nauczyciel do ucznia - " Zrób 3 kółka dookoła szkoły lub tych boisk"

Uczeń ma wybór - może przebiec dowolną trasę ale 3 okrążenia wystarczą czego by nie wybrał.

(1.1) spójnik łączący dwa zdania równorzędne oraz dwie części zdania, wskazując, że przynajmniej jedna część jest prawdziwa

(1.2) pot. potocznie spójnik łączący dwa zdania równorzędne oraz dwie części zdania, wskazując, że jedna i tylko jedna z dwóch części jest prawdziwa

 

Jak widać, internet daje nam 2 pojęcia określone słowem "lub" dlatego nie możecie się dogadać :P Każdy ma co innego na myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.