Skocz do zawartości

sponsorig


xcool

Rekomendowane odpowiedzi

witam wchodze dzis na ogam u 4 i widze promocje 950% ludzie czy naprawde trzeba tego wszystkiego zrobiła sie wiocha na ogam i tutaj moja propozycja

SPONSOR- kilku graczy których lubi te gre i chce miec fajny serwer jakim jest ten

Kilku ludzi zobowiązuje sie do dofinansowania serwera /ilosc/liczba sponsorów/granica 100/200 zł miszęcznie i gramy normalnie na uni 5 większosc z was lubi rywalizacje a mozliwosc zakupu dodatków dyskredytuje to więc prosze NIECH KAZDY KTÓRY MOZE DAC DAROWIZNE NIECH WPISZE SIE TUTAJ moze pozwoli to wszytkim na równe szanse na dobrym serwie .....

 

kazdy kto wie o czym mowa prosze o debate na temat stawki utrzymania i kwote która pozwoli na zakaz kupna dodatków

 

 

kazdy wie jak działa prywatne ogame ale mozemy to zmienic

 

walki mogąodbywac sie uczciwie

 

nie pozwólmy decydowac kasie a umiejętnoscią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest fajny choć nie do zrealizowania. Myślisz że jeśli ktoś będzie łożył na utrzymanie serwera to nie będzie chciał mieć wpływu i wglądu na to co się dzieje w grze? Deusx na to nie pójdzie a nikt nie zapłaci miesięcznie po 200 zł. by tobie czy mnie grało się lepiej. Przecież ten ktoś może wydać te pieniądze na dodatki i będzie lepszy niż większość która nie ma takich pieniędzy. Ja wiem że zdarzają się pasjonaci ale czy są na tym serwerze - szczerze w to wątpię. Ale ciekawa koncepcja dlatego plusik poszedł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można też to zrobić w drugą stronę.

Reklamy ? Niewielkie reklamy na stronie do logowania. Parę groszy zawsze wpadnie do kieszeni, jakiś ruch na pewno mamy, więc może ktoś by się tym zainteresował.

 

moim zdaniem trzeba kicha w drugą stronę nas trzeba reklamować online srednio uni 3= 20 graczy online i tylu jest nas aktywnie grających na taki serwer ? na główniej stronie pisze 14.000 tysięcy kont zarejestrowanych gdzie gracze tu trzeba graczy a nie kont nie aktywnych tak wygląda to z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę naprawdę małe zainteresowanie moze macie jakies inne pomysły

cos jak np

geolog czy inne opcje dodatkowe jak bank kosztowały by 5/10x tyle co na pozostałych uni trzeba cos zrobic z mozliwoscią zakupu dodatków czy wy naprawde chcecie tylko pieniędzmi dochodzic do czegos ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Xcool, o tym właśnie mówiłem, fajnie się piszę, a darczyńców po prostu nie ma, żyjemy w kraju, w którym jedna osoba ledwo co sobie sama radzi, a co dopiero ma przesyłać bez celu pieniądze innej.

 

 

Uważam ten temat za zamknięty, liczmy, że u5 będzie miało płynność finansową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ja moge powiedziec sam nic nie zrobie a dziesiątki czekająna mozliwosc kupna surowców i niestety tak to sie skonczy zobaczymy co będzie dzis zaczołem gre pierwszy sms poszedł 20 zł darowizy :P

wez dzwignij ceny geologa i innych dodatków do gry jak prowizja niech to kosztuje więcej przelicz sobie po tygodniu przez ilosc kupców ile to musi kosztowac licze ze unikniemy wprowadzenia surowców za dodatki ....

miłej gry i deus przycisnij ekowców i reszte która płaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, zainteresowanie sponsoringiem było, żadne ze złożonych deklaracji nie zostało spełnionych.

Uniwersum 5 nie posiada tylu graczy, aby utrzymać się bez surowców, pierwsze dni były tylko na plus, niestety ostatni dzień jest praktycznie zerowy, dodaliśmy zakładkę sponsorzy, pomysł Kichy tzw. Aleja gwiazd lecz tutaj też zainteresowania żadnego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.