Skocz do zawartości

bank


xxxxxasax

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiany w banku:

1. jeśli surowce od wpłaty zostaną wypłacone w przeciągu 20 min odzyskujesz polowe prowizji. (działa tylko w tedy gdy w banku jest 0 i od rozpoczecia wplat minie max 20 min)

2. Automatyczna wyplata z banku po 7 dniach trzymania tam surki. Po co? żeby ban nie służył za magazyn.

3. Nie wiem czy juz tak jest wiec napisze, gdy jesteś atakowany nie możesz wpłacać i wypłacać surki z banku.

 

punkt 1 pewnie nie przejdzie tak ze jak coś opisujcie 2 i 3 punkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy pkt hmmm nie wiem <_>

ale drugi nie przejdzie dostane za multi 30 dni i co chce wrócić do gry i nic nie mam ?

a co do 3 pkt bez sensu bo mam prawo do obrony surowców i planet

jak dostaniesz multi na 30 dni to dobrze ci bedzie jak ci surke wykradna.

masz prawo do obrony zrob sobie flote i przeslij surke jak nie zdarzysz to twoj problem

twoje argumenty sa bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, dopiero co twoj poprzedni pomysl dotyczacy banku legl w gruzach a ty znowu zaczynasz wydziwiac. Deusx chyba pisal(jak dobrze pamietam) ze zadnych zmian z bankiem juz nie bedzie. to po co te posty? Lepiej zeby programisci skupili sie na usprawnianiu gry (np. Pisanie panelu)a nie ciagle grzebanie w banku

 

I ciekaw jestem czy bylbys szczesliwy jakbys dostal bana za oszustwo przy zakupie dodatkow, kasa przychodzi po 8 dni od bana i jestes bez surki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Wychodzi na to, że kolega bartoszkk1 pisze wątki a nie czyta odpowiedzi.

 

Ostateczna decyzja na temat banku.

 

 

Bank jest na OGam prawie od zawsze, kiedy zaczęła się poważna gra, limitu nigdy nie było, prowizje jedynie się zmieniały duża - mała - duża, uważam, że bank w obecnej formie jest do przyjęcia, nikomu nie przeszkadza, już ktoś to powiedział, nie zmusimy nikogo do latania. Jak komuś nie chce się grać, to ogranicza się do wejścia kilka razy dziennie i zbiórki surowców z planet, zamkniemy mu bank, to będzie ograniczał się do ładowania wszystkiego w obronę lub w ogóle przestanie grać.

 

Nigdy nie dogodzimy wszystkim, jednym to pasuje innym nie, nie jest to żadna nowość dlatego dalszą spekulację na temat banku uważam za zamkniętą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.