Skocz do zawartości

Gnomeo i Julia / Gnomeo and Juliet (2011)


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

http://1.fwcdn.pl/po/19/67/121967/7367735.3.jpg?l=1301993116000

 

reżyseria: Kelly Asbury

scenariusz: Andy Riley, Kevin Cecil (więcej...)

premiera: 6 maja 2011 (Polska) 2011-05-06 23 stycznia 2011 (Świat) 2011-01-23

produkcja: USA, Wielka Brytania

gatunek: Animacja, Familijny, Fantasy, Komedia rom.

 

Najnowsza komedia reżysera "Shrek 2" – Kelly’ego Asbury’ego – z przebojową muzyką Eltona Johna bawi już miliony widzów na świecie! "Gnomeo i Julia" to przezabawnie opowiedziana historia najbardziej znanego romansu wszech czasów, który tym razem przeniesiony zostaje w najmniej prawdopodobne realia- świat ogrodowych krasnali. Na kolorowym, wypełnionym różowymi flamingami, marmurowymi fontannami i plastikowymi palemkami podwórku, spotykają się Gnomeo i Julia i... zakochują się w sobie po czubki krasnalich czapek. W ten sposób wydawałoby się spokojny na co dzień ogródek, stanie się polem prawdziwej walki pomiędzy zwaśnionymi rodami czerwonych i niebieskich. Która strona wygra i czy wielka miłość przetrwa? W polskiej wersji językowej ulubieńcy widzów! Maciej Stuhr, Natasza Urbańska, Piotr Adamczyk, Borys Szyc, Cezary Pazura, Piotr Fronczewski i Anna Seniuk. "Gnomeo i Julia" zachwyca nie tylko animacją 3D, ale również wyśmienitą muzyką. W filmie znalazły się zarówno klasyczne jak i współczesne aranżacje największych hitów Eltona Johna ("Król lew") i Johna Newtona Howarda ("Mroczny rycerz", "Jestem legendą") oraz niezwykła piosenka "Hello hello" zaśpiewana w duecie z Lady Gagą.

 

Powiem szczerze, że spodziewałem się czegoś o wiele słabszego. Myślałem, że będzie to jakiś odgrzany kotlet z banalnymi tekstami, ale (na całe szczęście) byłem w wielkim błędzie. Dopiero teraz zobaczyłem, że reżyserem jest Asbury, którego już poznaliśmy. To tłumaczy dlaczego ta bajka mi się spodobała :D.

 

Zabawne teksty, śmieszne sytuacje i znana wszystkim fabuła. Wszystko to dało fajną bajkę zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Historia Romea i Julii opowiedziana inaczej niż dotychczas.

Myślę, że warto się na to wybrać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.