Skocz do zawartości

Kultura, spam, normy


Gość Braus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Braus

Pozwolę sobie zacytować fragment regulaminu:

7. Kultura, spam, normy

# 6) Zabronione jest wyzywanie od tzw. dodatkerów itp.

 

a teraz fragment z komentarzy w ST gdzie kolega xxx pisze:

żyjesz tylko z dodatków bez nich był byś nikim

 

Nie gram tu za długo, ale już wiele razy napotkałem na forum tego typu wpisy. Każdy gracz zaczynając tutaj grać, musi zaakceptować regulamin. Jeśli tego nie zrobi, to musi szukać innego serwa.

Konia z rzędem temu, kto w jakikolwiek sposób nie skorzystał z dodatków. W jakiejkolwiek formie - (prowizja w banku, badania, etc.)

Więc szczytem bezczelności można określić wypominanie innym graczom korzystania z dodatków.

Szczerze, to przy akceptacji regulaminu - takie zachowanie jest (dla mnie przynajmniej) jeszcze bardziej obrzydliwe niż multikonto.

 

Moja propozycja jest taka, żeby wszelkie przejawy takiego zachowania karać przynajmniej tak jak multi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEON propozycja nie ma sensu. Można "obrażać" na forum (jeżeli zakładamy, że to jest obraza) i nie mieć konta w grze.

 

Obrazę użytkownika ciężko wyczuć. Jednego boli fakt, że ktoś mu wypomina zakup dodatków, innego nazwanie ciamajdą obrazi i zostawi mu uraz. Myślę, że takie kwestie powinno się zgłaszać inaczej. Jeżeli osoba, o której jest mowa czuje się urażona - raportuje dany post, a my go rozpatrujemy wtedy.

W przypadku, gdy obraza jest oczywista nie ma co raportować.

 

BTW: Co to ma wspólnego z grą, że jest w tym dziale ? :szok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

7. Kultura, spam, normy

# 6) Zabronione jest wyzywanie od tzw. dodatkerów itp.

 

To jest wyciąg z regulaminu gry, nie z instrukcji obsługi pralki. Dlatego w tym dziale

 

 

Skoro coś jest zabronione przez regulamin, to nie powinno być rozpatrywane w kategoriach "podoba mi się albo nie podoba"

Jednemu przeszkadza, że kolega z gali obok śmiga na 6 kont a inny ma to gdzieś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Braus

Kicha Ty sobie żartujesz?

 

8. Ustalenia etyczne

# 6) ogam.online obejmuje:

- ogam.online

- forum.ogam.online

# 7) Ustalenia etyczne trzeba przestrzegać również kontaktując się poprzez

- OGamtest@gmail.com

- OGamwplata@gmail.com

- OGamkontakt@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiesz to w złym kontekście.

 

Chcesz w tym temacie, żeby obraza na forum była równoznaczna z multi w grze. Mogę Ci z tego miejsca zapewnić, że takie coś nie ma racji bytu. Jak Ty to sobie wyobrażasz ? Każdy gracz musiałby mieć taki sam nick na forum, jak i w grze, każda osoba na forum musiałaby mieć konto w grze. To jest nierealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karanie jak za multi, jak napisał Kicha, jest to nie realne. Ale za takie wypominanie nawet bez zgłoszenia powinien być ban. Podobny punkt regulaminu jaki przytoczyłeś jest też na forum.

 

Cytat regulaminu z gry:

 

7. Kultura, spam, normy

 

...

 

6) Zabronione jest wyzywanie od tzw. dodatkerów itp.

 

 

Cytat reguliminu z forum:

 

3. Odnoś się z szacunkiem do innych, nie obrażaj ich, nie wyzywaj, nie używaj wulgaryzmów (jeżeli już masz zamiar to cenzuruj np. k****).

* w przypadku wątpliwości, czy dany wyraz jest wulgaryzmem można posiłkować się Słownikiem języka polskiego dostępnym tutaj.

* za wulgarne uważa się również wyzywanie graczy od tzw "dodatkerów", czyli osób, które korzystają z sklepu gry ogam.online. Łamanie tego punkty będzie srogo karane.

 

 

W ST o którym pisze LEON powinien polecieć warn. Na forum uważa się to za wulgarne a nie domniemanie obrazy.

 

LEON, na litość Boską, popisałeś tylko z Kichą, on nie ma tu władzy całkowitej i ostatecznego zdania. Nie proś o zamykanie tematów z tego powodu. To wygląda jak byście pisali PW.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.