Skocz do zawartości

O co chodzi z badaniami?!


piotras32

Rekomendowane odpowiedzi

Jakież było dzisiaj moje zdziwienie, kiedy z nie istotnych przyczyn postanowiłem anulować badanie, nie mam pretensji bo komunikat był ale jak to ja robie wszystko automatem i nie czytając komunikaty. Okazało się że cała surka (nie powiem że mała) przepadła?

 

CO to za szalony pomysł, kiedy go wprowadzono i dlaczego nic o tym nie wiem?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie wiesz ? Wiesz, komunikat był, to że nie czytasz to jest ewidentnie twoja wina.

 

Czemu surowców nie zwraca ? Gdy był start uniwersum 4 paru uczciwych ludzi chciało uczciwie zacząć rozgrywkę, podsyłając ostatki znalezionych błędów, jeden występował w badaniach, więc natychmiastową reakcją była wgrana poprawka, która nie zwraca nic, a potem łatka na owy błąd i wynika to z tego, że musiałem zapomnieć ściągnąć łatkę pierwszą, która nie zwraca surowców. Zobaczę dokładniej badania, jak będzie wszystko ok to będą zwracać surowce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to tłumaczyć logiką ;].

Wydałeś miliony na badania, nakazałeś ludziom nad nim pracować, opłaciłeś ich, metodę badania i ... nie masz skąd prosić o zwrot ponieważ to są rzeczy niematerialne :D.

 

Ciągnąc dalej twoją logikę to po przywróceniu akiego badania po 2 miesiącach badanie powinno lecieć od momentuy na którym sie je anulowało, bo naukowcy robili zapiski z postępu badań itp:P

 

Nie będę mówił ile kosztuje badanie spalinówki na 35 level...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.