Skocz do zawartości

Spore


Galaxi

Rekomendowane odpowiedzi

http://fc08.deviantart.com/fs32/i/2008/201/5/5/My_Custom_Spore_Cover_by_mason4300.jpg

 

 

Producent Maxis

 

Wydawca EA Games

 

Projektant Will Wright

 

Data wydania 5 września 2008

 

Gatunek symulator życia

 

 

 

Spore to "gra o ewolucji": gracz prowadzi gatunek przez wiele stadiów rozwoju. Główną innowacją gry Spore ma być generowanie wielu elementów gry w czasie rzeczywistym, umożliwiając tym samym duży zakres zmian i niekończącą się rozgrywkę.

 

 

 

 

Gra komputerowa zaprojektowana przez Willa Wrighta symulująca całą historię i przyszłość życia. Jej pomysł, rozległość i proces tworzenia przyciągnęły duże zainteresowanie.

Spore jest grą symulacyjną, która sięga od pojedynczej komórki do podboju galaktyki. Składa się z różnych faz, każda z nich z własną mechaniką gry:

 

# Faza komórki, podobna do Pac-Mana.

# Faza wodna (usunięto).

# Faza stwora.

# Faza plemienia, podobna do Populous.

# Faza miasta (usunięto).

# Faza cywilizacji, podobna do Risk i Civilization.

# Faza kosmiczna, podobna do Destroy All Humans! i SimEarth

 

 

Moje zdanie:

 

Gra bardzo ciekawa wciągnęła mnie o razu, lecz po jakimś czasie mi się znudziła.

Ma duże możliwości, miło spędza się czas grając w nią. Młodszym jak i starszym na pewno się spodoba.

Nie mam pojęcia co więcej napisać więc polecam i zapraszam do gry w nią :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też coś od siebie dodam.

 

Grałem w to jakiś czas temu. Z początku wszystko ładnie, gra z każda minutą stwarzała nowe możliwości, co cieszyło niezmiernie. Jednakże po pewnym momencie tego wszystkiego było za dużo. Ogrom możliwości zaczął mnie bardziej nudzić, niż ciekawić. Zrezygnowałem z gry po jednym dniu.

Może ktoś jest bardziej wytrzymały, mnie się niestety nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.