Skocz do zawartości

WYDOBYCIE :)


piotras32

Rekomendowane odpowiedzi

Pozwolę sie dopisać do pomysłu kolegi Piotras32..

Faktycznie U3 sie jakoś ożywiło..

 

Poprawiła sie ilosc graczy on-line..

 

oczywiscie na PLUS..

 

Powstają nowe flotki...

 

A pomysł z pozostawieniem wydobycia x2 jest dobry...

 

Jezeli nie móglby zostać na stałe to chociaż na troche dłuższy okres czasu niż 5 DNI..

 

Pozdrawiam

Heinze ( U3 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że po pewnym czasie prawie wszystko wróciłoby do punktu wyjścia.

Topka oddaliłaby się jeszcze bardziej od reszty graczy, co znowu zniechęciłoby do grania.

Gracze traciliby większe floty, więc jeszcze szybciej zniechęcaliby się do gry.

Na forum byłoby więcej RW, więc zostałby podniesiony próg ST/SJ.

 

Jedyny plus jaki tutaj widzę (na szerszą skalę) to opłacalność budowy kopalń. Przy takim wydobyciu eko zostałoby mocniej podkręcone przez wielu graczy, a to podniosłoby ogólny poziom Uni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumuje cię kicha:

 

Nawet jeśli efekt będzie nie jakoś super długotrwały to... efekt będzie, a jak wszyscy dobrze wiemy u3 jest najgorzej przędącym uni ze wszystkich... a teraz jeszcze jak kanah odszedł... tygrys na urlopie , qbalus również... ja też pewnie niebawem...

 

 

Większe wydobycie = większe ceny dodatków, to też trzeba wziąć pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większe wydobycie = większe ceny dodatków, to też trzeba wziąć pod uwagę.

 

Jak dla mnie spoko, pozatym chyba nie muszą być większe, bo ilości surki można niezmieniać, i zostawić 4bln każdego za 20. Ewentualnie rozumiem że chciałeś powiedzieć że trzeba by zwiększyć ilość surki w dodatku żeby nie straciły one sensu tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast 20 dodatków za 4.000.000.000.000 surowców m,k,d była by cena 40 dodatków.

 

 

Nie rozumiem twojego toku myślowego, ale moim zdaniem ZRÓB tak. Poprostu nikt nie kupi wtedy dodatków bo w 1-2 dni będzie się wydobywać odpowiednik 20 dodatków.

 

Moim zdaniem jeśli wydobycie x2 to i surka za tę samą cenę x2 bo wtedy nie spada ich opłacalnośc.

 

Ale tak jak mówiłem, moim zdaniem u3 bardziej odżyje, nawet w sytuacji gdzie dodatki będą 2x droższe a wydobycie 2 x większę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.