Skocz do zawartości

Prace konserwacyjne


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie mam zamiaru całą sprawą się emocjonować jak mój sojusznik Setka, ale ciekawi mnie kilka spraw. Otóż ostatnio jak każdy swoje straciłem co prawda nie tak dużo jak inni i przez to trochę się z tego śmiałem, ale były zapewnienia, że podobne sytuacje nie będą miały miejsca w przyszłości. Z tego powodu dziś dobudowałem sporo budynków, poszedłem w górę łącznie z 20 pozycji, eko mi się znów zaczynało rozrastać (wcześniej nie grałem tak intensywnie) a tu znów wszystko stracę. Jaki jest sens grania i dalszego klikania skoro i tak wszystko zostanie cofnięte ? Gracze kupują dodatki, przeznaczają na nie swoje ciężko lub mniej ciężko zarobione pieniądze a Wy z nas po prostu sobie kpicie, odstawiając takie szopki. Nie trzeba być inteligentnym, żeby zrozumieć że ma to na celu zdenerwowanie graczy, którzy by szybko nadrobić straty wykupią kolejne porcje dodatków ;] Jest to bynajmniej śmieszne, przynajmniej dla mnie :) Niech szanowny Deusx i spółka skończą z nas drwić w żywe oczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie mam zamiaru całą sprawą się emocjonować jak mój sojusznik Setka, ale ciekawi mnie kilka spraw. Otóż ostatnio jak każdy swoje straciłem co prawda nie tak dużo jak inni i przez to trochę się z tego śmiałem, ale były zapewnienia, że podobne sytuacje nie będą miały miejsca w przyszłości. Z tego powodu dziś dobudowałem sporo budynków, poszedłem w górę łącznie z 20 pozycji, eko mi się znów zaczynało rozrastać (wcześniej nie grałem tak intensywnie) a tu znów wszystko stracę. Jaki jest sens grania i dalszego klikania skoro i tak wszystko zostanie cofnięte ? Gracze kupują dodatki, przeznaczają na nie swoje ciężko lub mniej ciężko zarobione pieniądze a Wy z nas po prostu sobie kpicie, odstawiając takie szopki. Nie trzeba być inteligentnym, żeby zrozumieć że ma to na celu zdenerwowanie graczy, którzy by szybko nadrobić straty wykupią kolejne porcje dodatków ;] Jest to bynajmniej śmieszne, przynajmniej dla mnie :) Niech szanowny Deusx i spółka skończą z nas drwić w żywe oczy ;)

 

Myślisz, że siedzenie 35/48 h przed komputerem w celu konserwacji i wszelkich możliwych napraw jest drwiną ? Dziwne masz myślenie, skoro myślisz, że back-up jest formą zarobienia pieniędzy, to masz błędny tok myślenia.

 

Ostatnio zapewniałem, że podobne sytuacje nie będą miały miejsca, to jest zupełnie inna sytuacja, jest to wina złośliwego oprogramowania, takie serwisu jak twitter, facebook takim atakom ulegają, jest to złośliwość ludzi piszących owe wirusy, nie moja wina, przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś Cię do owego siedzenia zmusza? Sam sobie wybrałeś taki fach więc nie wiem do kogo kierujesz pretensje, że siedzisz tyle przy kompie. Hmm teraz jest wina oprogramowania, ciekawe, czyją winą będzie kolejna taka sytuacja :) I nie piszę tego by przeczytać Twoje przepraszam, tylko po to byś umożliwił nam cieszenie się grą ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś Cię do owego siedzenia zmusza? Sam sobie wybrałeś taki fach więc nie wiem do kogo kierujesz pretensje, że siedzisz tyle przy kompie. Hmm teraz jest wina oprogramowania, ciekawe, czyją winą będzie kolejna taka sytuacja :) I nie piszę tego by przeczytać Twoje przepraszam, tylko po to byś umożliwił nam cieszenie się grą ;]

 

Z jeden strony racja, szkoda tylko, że nie mam płacone od godziny ;/

 

Zapewniam, że back-up'ów już żadnych nie będzie, a przynajmniej nie będzie ich przez najbliższy rok (bo wiadomo, coś czasami się jednak zdarzy, np. awaria dysku twardego jak to miało miejsce już chyba 2 lata temu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak ja mój sojusznik pisze ;]

ja straciłem znowu 80kkk punktów ;/ i miało być ładne st a przez tą awarie znowu nie wyszło wczoraj zrobiłem Sj a koleś ma znowu flotę bo czas został cofnięty , a mi w banku barakuje 10kkkk deuteru ;/ deusx kiedy kolejna będzie awaria to i ja zostawię flotę beż fs i tak znowu cofniesz czas mi mi zwróci flotę a tak ładny procent będzie

jak myślisz ??;] Mnie jedna rzeczy dziwi ze jeszcze nie dostałem wiadomości w sprawie dodatków i + 50% jak zrobisz przelewem heh a jeszcze lepsze jest to ze ta poromocja już dawno miała sie skończyć ale jak widać jak jest tak jest dalej :P I ostania sprawa jaka bedzię rekompensata za wczorajsza awarie to mnie najbardziej interesuje i ja nie chce wydobyć 100% bo ja nie mam eka ;] AA i proszę mi nie pisać ze mogłem sobie nabudować albo ze dlaczego nie buduje eka bo taki mam styl gry przez to ze cofasz grę ja najbardziej na tym tracę , bo ja żyje tylko z farmingu i robieniu SJ i ST ;] Czekam na odpowiedz w tej sprawie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak ja mój sojusznik pisze ;]

ja straciłem znowu 80kkk punktów ;/ i miało być ładne st a przez tą awarie znowu nie wyszło wczoraj zrobiłem Sj a koleś ma znowu flotę bo czas został cofnięty , a mi w banku barakuje 10kkkk deuteru ;/ deusx kiedy kolejna będzie awaria to i ja zostawię flotę beż fs i tak znowu cofniesz czas mi mi zwróci flotę a tak ładny procent będzie

jak myślisz ??;] Mnie jedna rzeczy dziwi ze jeszcze nie dostałem wiadomości w sprawie dodatków i + 50% jak zrobisz przelewem heh a jeszcze lepsze jest to ze ta poromocja już dawno miała sie skończyć ale jak widać jak jest tak jest dalej :P I ostania sprawa jaka bedzię rekompensata za wczorajsza awarie to mnie najbardziej interesuje i ja nie chce wydobyć 100% bo ja nie mam eka ;] AA i proszę mi nie pisać ze mogłem sobie nabudować albo ze dlaczego nie buduje eka bo taki mam styl gry przez to ze cofasz grę ja najbardziej na tym tracę , bo ja żyje tylko z farmingu i robieniu SJ i ST ;] Czekam na odpowiedz w tej sprawie ;]

Jak byś umiał czytać to byś znał wszystkie odpowiedzi na powyższe, zresztą głupie i świadczące i poziomie inteligencji pytania. ";]"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no to jaka jest rekompensata ??:;]

wali mnie 100% wydobycia czy 50 % mniejsze spalanie ??;] tego nie ma powyżej :P

Wczoraj nie jednemu flociazowi dupę uratowałeś a w ostaniach dniach tego dużo było xD

 

 

Deusx nie chce tu nikogo obrażać ale nie masz żadnego szacunku to graczy traktujesz nas tylko jak pionków do nabijania kasy za dodatki i tyle ;] Powinna być jakaś rekompensata w formie surowca dla każdego gracz a nie tam jakieś tam 100 % wydobycia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bynajmniej śmieszne, przynajmniej dla mnie :) Niech szanowny Deusx i spółka skończą z nas drwić w żywe oczy ;)

 

nie mam zamiaru robić tu dymu, ale Wasze zachowanie, wieczne płacze i lamenty zaczynają mnie drażnić - krew burzy mi się najbardziej w żyłach kiedy czytam takie bzdety jak ten, który zaznaczyłam tłustym drukiem!

 

 

kto dał Ci prawo i na jakiej podstawie obwiniasz NAS - SGO za to, że serwer szwankuje??

 

Deus Wam złośliwie cofa grę a SGO z nudów sypią piaskiem w tryby serwera a wszystko tylko po to aby ''wyrwać od Was kasę i dorobić się majątku''.....teraz wiecie czemu macie pod górkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu gadać, serwer deusa jak ma ochotę to i pokasuje wszystkim konta.

Może sobie zgarniać kasę chyba nie po to się gre robi żeby na niej tracić..

 

SPC, to że ty masz wyrąbane na zwiększone wydobycie odbija się przeciw tobie - deus ma wyrąbane na ciebie tak jak reszta świata. Idź wybiegnij na ulice i krzycz wszystkim w twarz, że mają cie tam gdzie mają. Taaaaaaaak się przejmą.

 

Nie dziwię się, że deus nie ma szacunku do takich aroganckich i zarozumiałych bachorów.. normalnie jakbym swoją matkę słyszał - internetu nie ma to od razu do mnie z fochami.

 

 

 

PS: Nie żebym nie widział wad deusa.. ale wypominać komuś to jakim on jest to głupota - nikt się nie zmieni tylko dlatego, że ktoś tam coś tam se popisze na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ -NightGhoust- Przepraszam bardzo, ale kogo mam obwiniać za to, że gra działa nieudolnie? A prawo do wyrażania swoich opinii mam, po to jest chyba to forum. Jakoś w innych grach serwery się trzymają, tylko nie tu.

 

@Neriel. Czy wg Ciebie moje wypowiedzi wyglądają na dziecinne płakanie? Jakie masz podstawy do nazywania mnie bachorem? Po liczbie napisanych postów czy po długości gry? Nie wiesz ile mam lat, nie wiesz nic a oczerniasz.

Równie dobrze ja mogę Ciebie nazwać, ale tego nie robię, nikogo nie obrażam, tylko wyrażam swoją opinię na dany temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja czytam te wasze wypociny to mi się tylko śmiać chce...

 

Seta, kogo to obchodzi że Ty nie budujesz eka? Guzik mnie to obchodzi, Twoja strata. Cofka była z pięciu dni, niektórzy sobie tutaj farmią a niektórzy zbierają surke ze swojego eko, i co? Każdemu mial deus dac dodatki? Każdy tutaj jest równy, każdy coś stracił, trudno. Jesteś flociarzem to Twoim suprisem powinno być -50% spalania. Zawsze to coś... Dla ekowca jest te +100% wydobycia i git.

 

Po 2 ciekawe dlaczego zawsze to Tobie wszystko znika? Mi do tej pory od czasu mojej rejestracji w grze nic nie zniknęło tak od siup...

 

ja straciłem znowu 80kkk punktów ;/

 

Także straciłem podobną ilość pkt ale nie płacze, pnę się dalej do góry...

Gra powinna być przyjemnością nawet mimo niepowodzeń czy błędów...

 

Aha, i nie rób z siebie wielkiego męczennika bo chyba na nikim nie robi to wrażenia

 

 

A tak w ogóle to cieszcie się wszyscy że deusx dał nam te +100% wydobycia i -50% spalania, bo równie dobrze deusx nic nie musiał nam zadość uczynić za stracony czas, jak to twierdzi regulamin, jeżeli ktoś go nie pamięta to go Wam przypomnę:

 

8.Ustalenia etyczne

•3) W skutek nie poprawności działania serwisu lub serwera, administracja niema obowiązku zadośćuczynienia pokrzywdzonemu.

 

 

Więc skończcie dalej narzekać i wracajcie spowrotem do normalnej czynnej gry ;)

 

 

A z Nerielem się w zupełności zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.