Skocz do zawartości

znowu to samo


kinga

Rekomendowane odpowiedzi

Deusx czy to juz tak ma wyglądać ta gra. ? mam nadzieje ze nie bedziemy powtarzac wszystkiego jak ostatnio. do tego wypisałes ze miały byc jakies nagrody za cierpliwosć i moze i takie były ale tylko dla tych co ci wysyłają gotóweczke a ci co walą grubą kasę poprzez sms zostali zapomniani. ciekawe czemu tak traktujesz ludzi.a teraz znowu awaria, tu ludzie wkładają w to swój wolny czas oprucz kasy , płacę i chciałbym pograc a nie ślęczeć nad odbudowaniem od nowa tego co juz raz zbudowałem. Czekam na odpowiedz jak zamierzasz mi wynagrodzic to wszystko bo juz pisałem do ciebie na poczte ale nie dostałem jak do tej pory odpowiedzi i kiedy moge liczyć na normalną gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy dostal wynagrodzenie w postaci podwyzszonego wydobycia o 100% i o 50% mniej spalania deuteru podaczas lotu floty przez 5 dni ... ! Takze nie wiem o co placzesz ... ! Powinienes byc zadowolony z takiego wynagrodzenia ! Acha i deusx nie ma zadnego podzialu na tych co placa i nie placa ... ! Kazda osoba jest traktowana tak samo ... ! A bledy w grze sie zdarzaja i beda sie zdarzaly ... !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

04-06 14:30:45 +0200 Administrator deusx Promocja Odpowiedź

-

Witaj !

 

Tylko dzisiaj każde (bez wyjątku) zamówienie przelew dostanie 50% gratis !

Zapraszamy do skorzystania z promocji. Chroscik-zanim zaczniesz sie mądralować to poczytaj najpierw poczte jaka przychodzi to morze bedziesz na przyszłość wiedział o co mi chodzi.A nie w ciemno piszesz coś co nie jest tematem o jaki mi chodzi!!!!! Dlatego ci wkleiłem wiadomość jaką dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelew od zawsze był bardziej premiowany, bo jest bardziej opłacalny i dla graczy i dla OGam. Nie widzę w tym nic złego. Jak Ci się nie chce iść na pocztę i wpłacić pieniądze przelewem to wyślij SMS, łatwiej, szybciej i mniej opłacalnie, ale za wygodę się płaci.

 

 

Co do awarii, w nocy będą przeprowadzane prace konserwacyjne, aby podobne sytuację się nie zdarzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak deusx ale i tych z przelewów i tych smsowych dotknoł awaryjny serwer to dlaczego tylko tamci są wynagradzani, a dla twojej wiadomosci to ja nie bende szukał poczt bendąc cały czas w rozjazdach , dlatego korzystam z tej formy , ale widze ze ty tego nie rozumiesz i lekcewazysz ludzi. według mnie jak masz kogos nagradzac za cierpliwosc jak pisałeś to powiniennes nagradzać wszystkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deusx , daj spokuj tak czy siak ja nie mam innej mozliwości doładowania gry tylko smsem i nie dosc ze trace juz na samym sms-sie bo za przelew jest taniej i wiecej surki to nie moge liczyc na takie same promocje, sorki ale to jest jakaś pomyłka. ale ty tu jestes ten NAJJJJ wiec co ja moge stulić uszy po sobie i albo grać albo nie !!! to chore ze tak traktujesz ludzi i nie chcesz zrozumiec ze są ludzie co mogą nie mieć wyjścia jak tylko forma sms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deusx , daj spokuj tak czy siak ja nie mam innej mozliwości doładowania gry tylko smsem i nie dosc ze trace juz na samym sms-sie bo za przelew jest taniej i wiecej surki to nie moge liczyc na takie same promocje, sorki ale to jest jakaś pomyłka. ale ty tu jestes ten NAJJJJ wiec co ja moge stulić uszy po sobie i albo grać albo nie !!! to chore ze tak traktujesz ludzi i nie chcesz zrozumiec ze są ludzie co mogą nie mieć wyjścia jak tylko forma sms.

 

Rozumiem, skoro aż tak się denerwujesz, uhonoruję w najbliższym czasie sms.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.