Skocz do zawartości

Ataki


Gość Ramzess29

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ramzess29

04-06 14:30:45 +0200 Administrator deusx Promocja Odpowiedź

-

Witaj !

 

Tylko dzisiaj każde (bez wyjątku) zamówienie przelew dostanie 50% gratis !

Zapraszamy do skorzystania z promocji.

 

może tak zamiast promocji ruszyło by sie coś w zwiazku z tym ze ataki miały być od 15?

bo naprawde duża częsc graczy tylko czeka aby móc ponownie atakować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram cały czas tylko o dodatkach a ataków jak nie można było robić tak nie można dalej ile tak jeszcze będzie do jutra do 15???:]

ja specialnie czekałem i wiele graczy zeby jak najszybciej nadrobić stracone punkty a już prawie 17 a atakować dalej nie można ;/ :[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzess29

Wielu graczy czeka na te ataki.

Rozumiem dodatki sa na utrzymanie serwera Ok jestem jak najbardziej za sam kupuje

ale skoro deuxs był o 14 30 to trudno było 30 minut pózniej zdjac blokade ataków ?

toż to dokładnie taka sama ilosc linijek jak jej załozenie 10? 20 ?

a może po prostu wykreslenie tej funkcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej można farmić na idlerach...

Także jestem zdenerwowany jak wy no ale deusx to nie robot, nie będzie na każde wasze zawołanie...

A może mu net padł albo coś sobie zrobił? Może chciałby właczyć możliwość atakowania ale nie ma jak?

 

Każdy patrzy na samo drzewo a nie na cały las ;P

Jak już tyle wytrzymaliście to wytrzymajcie może jeszcze troche 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mogę nic farmić nawet idlerów ;/

 

Może dlatego że próbujesz zaatakować idlera (i), a z tego co deusx tłumaczył to można tylko idlerów z (iI) farmić więc pozdro ;)

 

U mnie wszystko działa co działać powinno i zachwycam się wspaniałym wydobyciem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko trzeba wiedzieć, że coś poszło nie tak.. może dzieciaki z gim. mają po 10h dziennie ale jak się ma rodzinę, pracę i ew. wyjazd chociażby do Poznania na zakupy) to niestety cały dzień leci i dla samego siebie ciężko czas znaleźć, a weź jeszcze tą resztkę czasu poświęć dla innych...

Oczywiste jest, że deus powinien mieć kogoś do pomocy.. no ale nie ma <_>

 

Na chwilę obecną nawet żadnych GO nie widzę, więc i oni nie mogą mu przekazać tej informacji (mają chyba nr fona)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to działa, ale nie widziałem nigdy w panelu administratora czegoś takiego jak wstrzymanie ataków (chyba że deusx zrobił sobie sam taką opcję w panelu ;P)... Prawdopodobnie musi być wgrany odpowiedni plik do bazy...

 

A kafejka (jak dla mnie) jest mało zaufanym miejscem by modyfikować cokolwiek na serwerze. Nie wiadome jest czy nie ma tam jakiegoś trojana, który śledzi podawane dane dostępowe.

 

 

Tak więc najbardziej zaufanym miejscem takich spraw jest swój własny komputer i chyba nic tego nie zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ramzess29

Tylko trzeba wiedzieć, że coś poszło nie tak.. może dzieciaki z gim. mają po 10h dziennie ale jak się ma rodzinę, pracę i ew. wyjazd chociażby do Poznania na zakupy) to niestety cały dzień leci i dla samego siebie ciężko czas znaleźć, a weź jeszcze tą resztkę czasu poświęć dla innych...

Oczywiste jest, że deus powinien mieć kogoś do pomocy.. no ale nie ma <_<

 

Na chwilę obecną nawet żadnych GO nie widzę, więc i oni nie mogą mu przekazać tej informacji (mają chyba nr fona)

 

 

Neriel ja wszystko rozumiem

ale umawiam sie z toba ze przyjade sprzedac ci auto o pólnocy - nie przyjechałem bo miałem kontrole policyjną ok informuje cie ale skoro pozniej umawiam sie z toba na dzień następny na 15 ze przyjade i sprzedam ci to auto to zrobie co moge by tam dobrzec

zwłaszcza że jest to moja sprzedaż czyli mój zysk

 

[wiem dosyc dziwne porównanie ale obrazowe]

 

można to porównac z dodatkami. deuxs chce je sprzedawac ale własnie takimi akcjami nie dociera do klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.