Skocz do zawartości

Zamiana na dex.


harunia33

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie na temat pomysłu wprowadzenia przycisku, który dawałby możliwość zamieniania surki na wszystkich planetach naraz na dex?

 

 

W handlarzu jest taka opcja

 

Nie ma takiej opcji. Jest tylko do zamieniania z jednej planety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie ma takiej opcji ale polak powinien sobie poradzić :P

 

Wpłacasz ze wszystkich planet, wypłacasz, idziesz do handlarza, wymieniasz i wpłacasz z powrotem do banku...

Chyba dużego problemu z tym nie ma ;)

 

Chociaż przyznaje, że osoba bez wykupionej prowizji dużo straci na takim interesie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie ma takiej opcji ale polak powinien sobie poradzić :P

 

Wpłacasz ze wszystkich planet, wypłacasz, idziesz do handlarza, wymieniasz i wpłacasz z powrotem do banku...

Chyba dużego problemu z tym nie ma ;)

 

Chociaż przyznaje, że osoba bez wykupionej prowizji dużo straci na takim interesie ;)

 

Właśnie o to chodzi bo przy dużych ilościach surki dużo się traci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc nie chodzi o samą zamianę.. tylko o prowizję...

 

Tu nie ma problemu włączyć systemowy kalkulator

metal / 4 + krysia / 2 + deuter

 

Albo w razie potrzeby wyciągasz surkę mniej więcej tyle ile trzeba i wtedy wymieniasz na jaki tam surowiec potrzebujesz - straty po wpłacie tego co zostanie powinny być mniejsze niż 1% ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nariel masz racje po prostu wystarczyłoby dopisać do banku, żeby prowizję za metal/4 kryche/2 i dex tak jak jest. Żeby prowizja za np 10bln metalu była taka sama jak za 2,5bln dexu.

 

EDIT:

 

Jeżeli coś pogmatwałem to mnie poprawcie.

 

@DOWN

 

Tak myślałem, że coś pokręciłem. Ale wracając do tego: mogłaby być taka opcja w handlarzu: zamień wszystkie surowce na deuter. Jest taka opcja na planecie, więc, żeby ją przerzucić na wszystkie planety na raz to nie duży problem (chociaż nie wiem nie jestem programistą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.