Jump to content

Zbanowani w rankingu.

harunia33
 Share

Recommended Posts

Taka skromna sugestia. Może jeżeli ktoś zostanie zbanowany to nie może być on usunięty z rankingu (statystykach)? Bo np. osoby zbanowane za bugusing widnieją nie wiem po co, a oscyluje to tak koło top200.

• 1 month later...
  • 1 month later...

Osoby z urlopem niech widnieją w statystykach...

Z rekordów ich usunięcie proste nie jest, bo dane są pobierane wyłącznie z planet, a na planetach nie jest zapisany, czy gracz ma urlop etc.

Pomysł zapisałem, będzie zrealizowany.

Statystyki są sensem tej gry, gdyby nie opcja statystyki większość nie zaczęła by tutaj nawet gry, bo nie miała by ona sensu. Teraz nabiera, bo mam jakąś pozycję, jakieś miejsce, dążę do celu top 1. I jeżeli mam 50 miejsce, a chcę zrobić sobie miesięczną przerwę dlaczego mam zniknąć z rankingu ? Niech mój nick oglądają inni :)

spox, jak zawsze twoje zdanie musi być najważniejsze :)

ps. nie obraź się (albo wlepiaj warna), tylko widać że dawno nie grałeś na ogame... tam 90% osób starych wyjadaczy nie patrzy w ogóle ile ma pkt, które ma miejsce w rankingu. grają dla kumpli a nie dla statów

deus, konta idlaków powyżej 30 dni standardowo sie kasują, tutaj to trwa w nieskończoność (chyba że robicie jakieś czyszczenie). więc po co się porównywać do kont, które de facto dawno powinny być wywalone z gry.

a może być tak permanentne bany też kasować z galaktyk, gdy macie 101% pewności na bana... brakuje wolnych miejsc na 14 pozycjach :D

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.