Skocz do zawartości

znikneły surowce


RR4LiFE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem otóż zdemontowałem 5kkk lm i 2,5kkk cm i na planecie mialem okolo 21kkkk mety i 7kkkk kryształu, chciałem to wplacic do banku i przy wplacie pojawial się napis "błąd" wiec odświezyłem strone i wywaliło mnie do strony logowania. Gdy zalogowałem się ponownie surowców nie było już na planecie ani w banku. Jestem pewny że nikt nie ukradł tych surowców bo nie ma żadnych rw. Prosze o szybkie roziwazanie problemu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam taką samą sytuację w dniu kiedy został wprowadzony ''nowy bank'' - nie straciłam surowców bo nic nie wpłacałam...już mówię jak to wyglądało :

- kilka godzin konto było zalogowane ale nie siedziałam na nim cały czas

- w tym czasie deus aktywował bank

- przeczytałam wiadomość, ze nowy bank jest dostępny więc chciałam go wypróbować [wpłata po 1szt każdego surowca]

- w momencie zatwierdzenia wpłaty wyskoczył mi napis ''BŁĄD"

- po zamknięciu karty i odpaleniu na nowo konta wszystko działało i działa jak należy

 

Kamil, może Ty również byłeś na koncie w czasie kiedy nowy bank został uruchomiony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napis "błąd" mógł się pojawić, choć nie powinien. Oznaczał on ponowne przekierowanie do przesłania surowca z banków planetarnych na kontowe - czemu przekierowało niektórych ponownie ? Bliżej sytuacja nie do określenia, prawdopodobnie jakieś przeciążenie serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamil, może Ty również byłeś na koncie w czasie kiedy nowy bank został uruchomiony?

 

zgadza się, byłem na koncie i też dostałem wiadomość od deusxa o nowym banku, wiec chciałem wpłacić surowce gdy wpisałem sume jaka ma wpłacić się do banku wyskoczył napis błąd, no i po odświeżeniu wywaliło mnie do strony logowania, gdy się zalogowałem surki nie było ani na planecie ani w banku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.