Skocz do zawartości

Rzecznik +


Chomik

Rekomendowane odpowiedzi

A niech się tu deus tłumaczy czemu opis jest inny niż działanie ;)

Wiesz jeszcze jest inna sprawa - na moonach jest ograniczenie - chyba 400.000 jednostek na kliknięcie. Nie można sobie 1.000.000.000 statków naraz wybudować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Skaraca o połowę" to jest 100% ?

 

Dla przykładu - budowa działa x trwa 10 sekund. Te 10 sekund to jest 100% czasu budowy. Zatem pisząc, ze zakup dodatku - "Rzecznik Plus skraca czas budowy obrony o 100% na okres 14 dni" dajecie mi do zrozumienia, że budowa będzie natychmiastowa.

 

Żeby nie było... Nie zarzucam Wam wałków, tylko pokazuję, ze należy inaczej zinterpretować opis tego oficera, albo działanie dostosować do opisu. A wystarczy napisać, że rzecznik skraca czas budowy o 1/4 a rzecznik plus o 1/2. Bo w tej chwili to się czuję wprowadzony w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przydałoby się to poprawić i do tego skoro już jesteśmy przy moonach proponuję rozwiązać stary problem z nanitami na księżycach dodając kolejnego oficera skracającego na nich czas budowy. Taka sama zasada, z tym że tylko dla moonów. Chociażby "Architekt księżycowy" czy coś takiego.

 

W temacie napisałeś, że nic się nie zmieni, jednak było to stwierdzenie ot tak bezpodstawne, a chyba każdy był za szybszą rozbudową na księżycu :P

Już wystarczy, że jest to ograniczenie do 400.000 jednostek na raz w stoczni..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, rzeczą ludzką jest się pomylić, ale wobec tego ja jestem w plecy zakup Rzecznika+ (bo na planetach mam takie poziomy nanitów, ze jest mi on zbędny) i zablokowanie stoczni na moonie na 20 dni (teraz już trochę mniej).

 

P.S. Ja widzę w sklepie takie same opisy jak były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.