Skocz do zawartości

Przejmowanie kont


piotras32

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż tak sobie pomyślałem - można przejmować konta nieaktywnych graczy, ale są to konta na poziomie 2-3 dni grania, więc jaki to ma sens?

 

Proponowałbym takie rozwiązanie - przejąć można każde konto nieaktywne (akurat mnie się sprawa nie tyczy bo na u3 niewiele jest kont nieaktywnych lepiej rozbudowanych niż moje)

 

Aby można było przejąć takie konto to gracz musi być iI i załóżmy dało by się wszystkim 2 tygodnie na odpowiedź tj. jeśli gracz nieaktywny nie napisze że konto chce zachować = nie gra to po prostu zostanie ono przekazane.

 

Podobnie postąpiłbym z urlopowiczami powyżej miesiąca - i w przyszłości - jak ktoś idzie na urlop to pisze na forum albo do admina na ile urlop, i załóżmy max 3 tygodnie , po trzech tygodniach można przedłużyć urlop mailowo, albo konto zostanie przekazane (nie wieże że zdarzy się sytuacja gdzie ktoś nie będzie miał dostępu do kompa przez 3 tygodnie). A jeśli tak, to raczej będzie o tym wiedział i wtedy zgłosi to przedtem.

 

Jaki cel tego wszystkiego - aby słabsi / nowi gracze mieli okazje wejść na dobre konto = zrobić flotkę, polatać. Gracze aktywni będą mieli na kogo polować i zniknie sytuacja kiedy ktoś prowadzi konto np. przez 2 miesiące zostanie raz zezłomowany i konto umiera...

 

Jest to kolejny apel o uatrakcyjnienie gry dla tych którzy zostali... Bo zadań chyba się nie doczekamy bo mówi się o tym od ponad pół roku a od 3 miesięcy są "na ukończeniu"

 

Na u3 np. jest może z 10 -15 flot... to trochę mało moim skromnym zdaniem... i szczerze mówiąc powoli odechciewa mi się codziennego wpłacania do banku, sprawdzania czy jakiś newb nie zrobił floty za 5 mld punktów bo to trochę nuuuda....

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak? To dziwne bo nie widziałem do przejęcia konta morphisa czy gigusa na U3 którzy mają po 3-4 mld pktów:)

 

Co do morphis'a to nie wiem jak z przejeciem, ale konto gigus'a nikt nie przejmie bo to konto jest zbanowane za bugusing !

 

Ale jak ci powiedzial deusx nie wszystkie konta mozna przejac ... :) Takze nie widze zadnego problemu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do morphis'a to nie wiem jak z przejeciem, ale konto gigus'a nikt nie przejmie bo to konto jest zbanowane za bugusing !

 

Ale jak ci powiedzial deusx nie wszystkie konta mozna przejac ... :) Takze nie widze zadnego problemu ...

 

Nie to samo bo usunieci nie zasmiecaja uniwersum a zbanowani tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to samo bo usunieci nie zasmiecaja uniwersum a zbanowani tak...

 

Ale zbanowani na kilka dni, kilkanascie dni lub miesiac moga jeszcze wrocic do gry :D

Co do zbanowanych za np.bug using to mozna by usunac ich konta ... ;) Bo osoby zbanowane za oszustwo przy zakupie dodatkow czy multi konta moga zostac ... :P

 

Takie moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.