Skocz do zawartości

kłopot z logowaniem


kris67

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26-03 o godzinie 20 z minutami wylogowałem się z ogame gdysz strasznie muliło a do powrotu floty miałem jeszcze ponad 3h miała wrucić o23:15 gdy o godz23:05prubowałem ponownie się zalogowadź cały czas wyskakiwała mi strona logowania a o 23:26 zostałem zaatakowany i zniszczony

http://play.ogam.online/uni4/rw.php?raport=0047e339996327487a8d61348a848f91c7ba5a9c mi zalogowanie udało sie o23:37 dlatego prosze o zwrot floty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się o 23 logowałem i nie miałem żadnego problemu z grą.

Poza tym, w dniu : 26.03.2011 logowałeś się najpóźniej 20:19, 20:27 a potem już nic. Moim zdaniem, po prostu poszedłeś spać lub zapomniałeś o flocie i wymyślasz. Dwa logowania miały miejsce z jakiegoś dziwnego adresu IP, którego praktycznie nie da się zlokalizować, telefon, proxy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deusx

zalogowałem się po 23:35 a dzisiaj na u4 logowanie bez kłopotu a u3 wyskakuje csły czas takie coś wczoraj miałem to z u4

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /var/www/clients/client3/web4/web/uni3/includes/functions/HandleElementBuildingQueue.php on line 31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę się wtrącić.....

 

kris pisze, że logował się po 23ej i rozmawiał z Xcool'em o zwrocie floty - POTWIERDZAM, widziałam tą rozmowę

deus, wiem co widać a panelu krisa ale fakt jest taki, że był przed północą na koncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.