Skocz do zawartości

Przebudowa banków


deusx

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, ale dla pokonanych są przyznawane nagrody pocieszenia (w dodatkach) wiec są sposoby uczciwego zdobycia dodatków...

 

Jak się niektórym nie chce zgłosić i wymyślić floty do konkursu to sorry, bez łaski - nikt was nie będzie was zmuszał. Zgłoszenie się i wysłanie swojej konkursowej floty zajmuje 5min przy użyciu kalkulatora od Neriela...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie mówimy tu o niewiadomo jakim majątku jeśli już się kożysta z banku na 0% prowizji , nie zjem 2 batonów nie wypije 2 piw itd. Jestem za skasowaniem obu banków gra nabierze większego sensu , lenistwo to grzech można poświęcić 20 min dziennie na zebranie surki z planet a jak się komuś nie chce ja pomogę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważna informacja:

 

 

Jeżeli komuś nie przeniosło automatycznie surowców (z banków planetarnych na kontowy) proszę ręcznie (koniecznie po zalogowaniu) wprowadzić adres:

 

uni 2:

http://play.ogam.online/uni2/allbankresources.php

uni 3:

http://play.ogam.online/uni3/allbankresources.php

uni 4:

http://play.ogam.online/uni4/allbankresources.php

 

 

Powyższy adres przeniesie nasze surowce i wyświetli zakładkę banku kontowego już z surowcami.

 

Niektóre przeglądarki są uszkodzone, inne mają wyłączone automatyczne przekierowania (np. przez antywirusy), dlatego musimy ręcznie to zrobić jeżeli nie mamy surowców z poprzedniego banku.

 

 

P.S.

 

Bo niektórzy jeszcze nie wiedzą, pojemność banku to:

 

1 wigintylion ( o ile dobrze wyczytałem na googlach)

Tak czy inaczej: 1 i 63 zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pewien pomysł... mianowicie:

Proponuje pozostawić bank sojuszowy do jednego celu - mianowicie do wojen. Już tłumacze po co nam to i jak by to mogło działać:

- istnieje paragraf w regulaminie który mówi, że w czasie wojny sojusz ma prawo do przesyłania dowolnej ilości surowców między własnymi graczami

- bank sojuszowy który mieliśmy to ułatwiał

- "stary bank" proponuje przerobić następująco:

* bank "wojenny" działał by tylko podczas wojen miedzy sojuszami

* aktywowany by był przez Deusx'a lub innego SGO uniwersum

* aktywowany oczywiście po autoryzacji wojny przez administracje (a wiadomo administracja nie pozwoli silnemu sojuszowi wypowiedzieć wojny wysepce na Oceanie Spokojnym tylko po to by mieć ten bank)

* bank po wojnie byłby wyłączany i tracił możliwości przesyłania surowców (tzn. do 3 dni po wojnie można by było z niego kasę wypłacić, a potem by ona przepadała).

 

Co sądzicie na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pewien pomysł... mianowicie:

Proponuje pozostawić bank sojuszowy do jednego celu - mianowicie do wojen. Już tłumacze po co nam to i jak by to mogło działać:

- istnieje paragraf w regulaminie który mówi, że w czasie wojny sojusz ma prawo do przesyłania dowolnej ilości surowców między własnymi graczami

 

pokaż mi ten paragraf....owszem, jest paragraf ale dotyczący BASHA a nie PUSHU

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.