Skocz do zawartości

Nieaktywni.


harunia33

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

pomijajac lagi matika jestem jak najbardziej za propozycją neriela ;-)

 

A ja bym nadal był za ty aby wychrzanić wszystkich nieaktywnych i spróbować scalić uni 2 i uni 3 ... konkurs najlepiej pokazuje ile osób gra na u3 w porównaniu z resztą, więc chyba dałoby jakoś radę logistycznie przenieść około 150-200 graczy po zrobieniu czystek a wreszcie coś by się działo, a nie, wejdzie uni 5 uni 4 zacznie umierać a u3 zdechnie całkowicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scalenie jest lepsze niż otwarcie nowego uniwersum. Nowe uni oczywiście to prostsze rozwiązanie niż scalenie powiedzmy 2 starszych.

 

Bezsensowne jest dla mnie wprowadzenie kolejnego uniwersum i patrzenie na jednoczesny rozkład pozostałych. Uniwersa padają bo mało kto na nich gra, brak zdrowej rywalizacji zabija tą grę. Czym prędzej administracja to zauważy tym dla ogam.net będzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wymaga jakiś specjalnych umiejętności, aby połączyć uniwersa.

 

Wystarczy napisać nową funkcję obsługującą x baz danych (a nie jedną jak to teraz), zapytania wszystkie będzie trzeba przepisać, tutaj dajmy 7 dni etatowej pracy. Parę plików odpowiedzialnych za wyświetlane nazwy i kordów (do każdej nazwy oraz kordów dodać znacznik uniwersum).

 

Przerobić pliki wysyłania floty tak, aby w wysłanych informacjach była notka o uniwersum, żeby skrypt wiedział z jakiej bazy danych ma to pobrać i wszystko.

 

Zastanawiam się tylko, czy ma sens łączyć więcej niż dwa uniwersa, galaktyki będą musiały być osobne, co nam daje 22 galaktyki, im więcej uniwersów tym więcej świata do zwiedzania :)

 

Do napisania tej funkcji obsługującej x baz danych na pewno będzie potrzebna osoba z doświadczeniem w programowaniu sql.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.