Jump to content

Battlefield Bad Company 2

matik3652
 Share

Recommended Posts

Battlefield: Bad Company 2 to gra wideo z gatunku FPS, tworzona przez DICE, i wydawana przez Electronic Arts. Druga część gry to kontynuacja hitu z roku 2008, który ukazał się jedynie na konsole PS3 oraz Xbox 360, tym razem gra ukazała się także na PC.

A teraz ja ;).

Świetna gra. Silnik Frostbite udostępnia możliwość niszczenia wszystkiego(!).W dodatku dubbing także w multi nie trzeba się wsłuchiwać żeby zrozumieć o co chodzi Rosjanie mówią pa Rusku a Amerykanie po Polsku mnie to nie przeszkadza a podczas instalacji można wybrać jaką wersję językową się chce. Multi ma kilka trybów mój ulubiony to tzw. Gorączka polega na tym, że są 2 drużyny obrońcy mają za zadanie bronić stacji przekaźnikowych a atakujący wiadomo do tego są pojazdy a atakujący mają limit respawnów więc można wygrać na początku zabijajac atakujących 100 razy ;] ale oni mogą odzyskiwać "Tickety" używając defibrylatorów czyli leczyć swoich. Jest jeszcze CTF i Deathmatch. Pododawali kilka map na PC za freeko. W dodatku PB usuwa cheaterów w ciągu 2 minut od wykrycia co jest standardem (VAC działa szybciej ;)). No ale jak mogłem zapomnieć jest dodatek nosi nazwie Vietnam ale nie grałem w niego więc nie opisuje. Single nie jest nudny ale multi to jest to co zawsze cieszyło w BF.

W grze jest kilka tekstów, które rozbawiają do łez gra była i jest przeciwnikiem MW2 tutaj podaje przykłady: Haggard: Sktutery snieżne są dla mięczaków.

Sweetwater:Jeśli teraz się nie zdecydujemy, wyślą jakichś gości z oddziałów specjalnych, z pedalskimi kardiomonitorami przy spluwach.