Skocz do zawartości

Sala Samobojcow


ChRoScIk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

reżyseria: Jan Komasa

scenariusz: Jan Komasa

premiera: 4 marca 2011 (Polska) 2011-03-04 12 lutego 2011 (Świat)

produkcja: Polska

gatunek: Animacja, Thriller, Romans

 

Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy i pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko. "Ona" zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna, przebiegła. Wprowadza go do "Sali samobójców", miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze?

 

A teraz cos od siebie :

 

Z jednej strony mysle, ze film powinien byc puszczany w miare mlodego wieku (min.12lat) zeby zobaczyli co tak naprawde moze zrobic z czlowiekiem i jego zyciem Swiat Wirtualny ... ! Z drugiej strony nie powinien byc udostepniony dla mlodych ludzi poniewaz moze to tez zle wplynac na ich psychike i zaispirowac do stworzenia czegos podobnego co dzieje sie w filmie . Trudno ocenic od jakiego wieku powinien byc puszczany ten film ... ! Pokazuje co tak naprawde dzieje sie w sieci . Szokująca historia i genialne aktorstwo sprawiają, że jest to film tylko dla ludzi o mocnych nerwach i silnej osobowosci . Film jest godny obejzenia ... :)

 

Ogladajac film nie myslalem, ze tak mnie wciagnie i poruszy (nie mylic z wzruszeniem :P)... :D

 

No i jest to pierwszy polski film ktory bardzo mi sie podobal . ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem, widziałem i nie jestem taki zachwycony. Po opiniach innych spodziewałem się czegoś lepszego.

 

Jak na polską produkcję - film spoko, jednakże jak na realia fabuły to przepraszam bardzo, ale kto jest tak mało rozgarnięty, żeby wychować takie dziecko ? Dominik dawno od ojca po tyłku nie dostał i w głowie mu się poprzewracało ...

Jak dla mnie powinno się skróconą wersję tego filmu puszczać wszystkim, którzy chcą założyć internet, żeby wiedzieli z czym może się wiązać podpięcie do sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.