Skocz do zawartości

Prince of Persia: Zapomniane Piaski


Kicha

Rekomendowane odpowiedzi

http://merlin.pl/Prince-of-Persia-Zapomniane-Piaski,images_big,17,3307217918720.jpg

 

Prince of Persia: The Forgotten Sands

Ubisoft Studios • Ubisoft • Ubisoft

kategoria: gry akcji - TPP / zręcznościowe - przygodowa

data premiery świat: 18 maja 2010

data wydania PL: 20 maja 2010

data wydania Europa (PAL): 20 maja 2010

 

 

Powiem szczerze, że trochę się na tej grze zawiodłem.

Przejście jej to jakieś 2 - 3 dni, gdzie nie trzeba wcale długo siedzieć.

Trudność - mamy tutaj trzy poziomy. Ja wybrałem środkowy - normal i uważam, że gra była zbyt prosta. Co prawda kilka łamigłówek dało mi w kość i trochę czasu nad nimi spędziłem, ale całą reszta to bułka z masłem.

Miałem nadzieję, że gra będzie oparta o film, jednakże tak nie było. Czy to minus ?

Do grafiki nie mam zastrzeżeń. O ile w poprzednich wersjach grafika była taka niewyraźna, jakby posiadała lekkie rozmycie, o tyle tutaj tego nie ma. W moim odczuciu grafika była lepsza, a gra mimo to chodziła płynniej.

Im dłużej gramy, tym staje się ciężej. Coraz więcej klawiszy musimy używać, coraz bardziej skomplikowane lokacje przyjdzie Nam pokonać. Jednakże w pewnym momencie otrzymujemy jakiś wypasiony miecz, który rozkłada wszystkich na łopatki. Mimo iż lubię iść na łatwiznę, to było łatwe aż za bardzo.

 

Kolejna część Księcia Persji fajna - nawet bardzo, ale brakowało mi tutaj wyrazistości.

Na koniec dodatki. Możemy przejść grę, albo standardowo, albo w przegraniu Assasina ;]. Taka niewielka zmiana. Myślę, ze mogli się tutaj bardziej postarać i dodać kilka innych strojów dla zgrywu chociażby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.