Skocz do zawartości

Crysis 2 BETA


matik3652

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie mogę odszukać screena wstawie potem fabuły nie będe opisywał opiszę tylko jak zachowuje się beta.

Zaczniemy od audio bardzo kuleje czasami ucina zdanie w połowie a bronie źle hałasują.

Po 2 grafika na razie jest tylko obsługa DX9 ale i tak jest nieźle widać, że panowie z Crytec'u sie popisują i będzie drugi kryzys z kartami graficznymi na , których gra zadziała "na full".

Na razie zostaje czekać do 25.03.2011 aż wyjdzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... grafika może być teraz jest na poziomie Crysis'a na "Gamer" (wysokie) dopisuje kolejne bugi czasem się zwiesza i obraz zmienia kolor ale głównie tylko w 1 miejscu przy włączonym Cloak'u. Ciekawa fabuła na początku jesteś komandosem marine płyniesz łodzią podwodną i jest ona zniszczona przez statek obcych wypływasz na powierzchnie po ok. 4 min pod wodą i pierwsze co widzisz to zniszczona Statuła Wolności potem z pod wody wynurza się statek i zaczyna ostrzał a marine jak by mdleje widać kołysanie ekranu i strzały z jakiegoś działa.

Potem odzyskujemy kontrole nad "głową" i widzimy Proroka (dowódca oddziału z 1) strzelającego do Aliena z działa odczepionego od pojazdu (tak da się to zrobić ;)) potem pyta się czy to były jego posiłki i marine chyba umiera albo znowu mdleje. Wczytuje się misja i budzimy się w ciele Proroka (albo nie nie jestem pewien czy to na pewno on bo widziałem jego trupa ale to chyba była fatamorgana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko nawet opisać fabuły nie można jak to jest na trailerach EA weź się w łeb stuknij człowieku i sprawdź zanim coś napiszesz chciałem jeszcze coś innego napisać ale już straciłem ochotę i drzyj się bo zamierzam nagrać gameplaye nie zabronisz mi chyba prawda?

Po a tym to jest mój temat i mogę w nim pisać wszystko co jest dozwolone w regulaminie a opowiadanie o fabule osobom, które mogą być ciekawe co się dzieje w grze nie jest karalne prawda?

Po za tym nie muszą tego czytać jak wiedzą o co chodzi i nie chcą sobie "popsuć" zabawy z gry...

A Kicha co do twojego 1 postu tak będą mniejsze wymagania bo panowie uczą się optymalizacji na konsole co wróży duużo dobrego :).

Skończyłem ją już powiem tylko, że zakończenie jest epickie i zapowiada kolejne części chciałbym wam opowiedzieć ale to już nie była by zabawa napisze tylko, że czasami aż chce się płakać ;) np. gdy widzimy wspomnienia Proroka (ups miałem nie pisać)

 

Skoro napisałem tu jest zakończenie

 

http://www.youtube.com/watch?v=6c73qxkA4ekp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Musisz zaakceptować regulamin Warunki użytkowania.